Petak, 09.11.2018.

23:07

Poigrali se Teo, Januzaj i Ojarsabal, tri gola Sosijedada za 10 minuta

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su Levante sa 3:1 u gostima u okviru 12. kola španske LaLige.

Izvor: MLJ

Getty images

Sosijedad je gotovo čitav meč kaskao za Levanteom, koji je poveo u četvrtom minutu golom Ćeme udarcem po sredini gola i sa distance.

Tek u 73. minutu Sosijedad uspeva da izjednači posle akcije kao na igrici. Ernandes, Januzaj, Ojarsabal, Ernandes – tim redosledom.

Teo je dodao Januzaju i krenuo da trči kroz sredinu u kazneni prostor. Januzaj je za to vreme idealno podigao loptu do Ojarsabala koji je bio sa strane unutar 16 metara.

Ojarsabal vraća u sredinu Ernandesu, pa čovek koji je započeo akciju uspeva da je završi za 1:1.

Januzaj četiri minuta kasnije po zemlji asistira Huanmiju za 2:1, a konačan rezultat postavlja Ojarsabal u 83. minutu posle kontranapada i dodavanja Huanmija.

Sosijedad je pobedom došao do devetog mesta LaLige sa 16 bodova, dok je Levante sedmi sa 17 bodova.