Subota, 06.02.2010.

20:05

Novi film Rajka Grlića u Beogradu

Novi film jednog od najpoznatijih reditelja sa prostora bivše Jugoslavije Rajka Grlića, ,,Neka ostane među nama", snimljen u koprodukciji Hrvatske, Slovenije i Srbije, biće premijerno prikazan u Beogadu 12. marta.

Podrazumevana plava slika

Scenario za ovaj film u žanrovskoj kombinaciji komedije i drame Grlić je pisao zajedno sa Antom Tomićem, sa kojim je uradio i prethodnu uspešnu eks-ju koprodukciju ,,Karaula", a i glumačka ekipa ponovo je internacionalna.

Uloge igraju Predrag Miki Manojlović, Bojan Navojec, Ksenija Marinković, Daria Lorenci, Nataša Dorić, Bogdan Diklić i drugi.

Prema sinopsisu, novi film je ,,priča o vrtlozima erotske strasti ispod mirne, trome površine građanske svakidašnjice i običaja, o nečemu što se događa u boljim porodicama i uglavnom pristojno prećutkuje, ali nije zbog toga manje bolno".

Producent filma je Mainframe Production (Zagreb), a koproducenti su NP7, HRT (Zagreb), Studio Maj iz Ljubljane u Yodi iz Beograda.

Distributer filma, kuća Cinears predstaviće tokom marta u srpskim bioskopima i film braće Mihaela i Petera Spieriga, akcioni horor ,,Dejbrejkers" (Daybreakers), kao i film braće Itana i Džoela Koena, komediju ,,Ozbiljan čovek" (A Serious Man), koja će prethodno imati premijeru na FEST-u.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 1

Pogledaj komentare

1 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: