U saopstenju DOS-a najostrije se osudjuje
"upad vandala" u prostorije Socijaldemokratske
unije i prebijanje aktivista te stranke.
U saopstenju DOS-a navodi se da ta koalicija
"ocekuje od nadleznih organa da ucine sve
kako bi pocinioci ovog nasilja bili privedeni
pravdi". Grupa kratko osisanih mladica upala
je u petak oko 14.30 casova u prostorije
Socijaldemokratske unije u Beogradu, povredila
sest mladjih osoba, clanova te stranke i
unistila kompjutere.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja,
stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 0
Pogledaj komentare