Srbija

Sreda, 23.01.2019.

11:59

Kupio portirnicu: Ulaz u pivaru privatniku, ostala imovina na "dobošu"

Nenad Stanić, vlasnik firme „MND transport“ iz Beograda, kupio je portirnicu i pripadajuće zemljište bivše zrenjaninske pivare.

Izvor: zrenjaninski.com

Kupio portirnicu: Ulaz u pivaru privatniku, ostala imovina na
Ilustracija: Epa/ Armando Babani

Naime, na prodaji koja je održana krajem prošle godine, Stanić je kupio celinu od nešto više od 22 ara u krugu bivše Zrenjaninske industrije piva ZIP. Prodaja je obavljena prikupljanjem javnih ponuda, piše Zrenjaninski.com.

Procenjena vrednost ove celine bila je 14.318.350 dinara, a Stanić ju je kupio za 7.160.000 dinara.

Istog dana prodat je i jedan stan u ulici Brigadira Ristića. I dalje je ostalo imovine koja čeka kupca.

Inače, izmenama plana generalne regulacije zone Jugoistok, na ovom prostoru je promenjena dotadašnja namena i dozvoljena je stambena izgradnja.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Možda vas zanima

Srbija

Objavljene nove cene goriva

U narednih nedelju dana, cena goriva ostaće nepromenjene. Od danas od 15 časova pa u narednih sedam dana na pumpama u Srbiji litar evrodizela koštaće 222 dinara, a benzina 196 dinara.

12:36

5.6.2026.

13 h

Podeli: