PAOK s Prijovićem deklasirao PAO za finale Kupa

Fudbaleri PAOK plasirali su se u finale grčkog kupa pošto su deklasirali Panatinaikos sa 4:0 i tako nadokandili 0:2 iz prvog meča.

Izvor: SM

Četvrtak, 27.04.2017.

20:50

Getty Images

Tim iz Soluna stigao je do vođstva u 14. minutu preko Pelikasa i sa minimalnim PAOK završeno je prvo poluvreme.

U nastavku meča, domaćini su povećali prednost, a mrežu protivnika zatresao je Matos je u 48. minutu.

Gosti su u 72. ostali s igračem manje pošto je drugi žuti kartona zaradio Hut.

Domaćin je to iskoristio i dva minuta kasnije Skakov je bio precizan za ubedljivih 3:0. Konačan rezultat postavio je srpski fudbaler Aleksandar Prijović u 83. minutu.

Solunci će u finalu igrati protiv AEK koji je u sredu savladao Olimpijakos i plasirao se u finale.