Remi u Empoliju, prvenac Toresa

Fudbaleri Empolija i Milana remizirali su 2:2 (2:1) na otvaranju četvrtog kola Serije A.

Sreda, 24.09.2014.

00:05

Domaći su dosta bolje otvorili meč, pa su posle 20. minuta igre imali dva gola prednosti. Toneli je doneo prednost svojoj ekepi u 13. minutu, da bi Pučareli osam minuta kasnije duplirao prednost.

Ipak, ekipa Filipa Inzagi se nije predala, pa je do kraja meča uspela da stigne do boda. Najpre je Fernando Tores, svojim debitanskim golom, smanjio u 43. minutu, a konačan rezultat susreta postavio je Keisuke Honda.

Mogli su 'rosoneri' i do totalnog preokreta, ali je udarac Meneza zaustavila prečka, dok je Tores bio neodlučan u solidnoj situaciji ispred gola Empolija. Serija A, 4. kolo: utorak: Empoli - Milan 2:2 (2:1) Toneli 13, Pučareli 21 - Tores 43, Honda 58 Sreda: 20:45 Kaljari - Torino 20:45 Fjorentina - Sasuolo 20:45 Inter - Atalanta 20:45 Juventus - Ćezena 20:45 Napoli - Palermo 20:45 Parma - Roma 20:45 Sampdorija - Kjevo 20:45 Verona - Đenova Četvrtak: 20:45 Lacio - Udineze