PLS: Pobeda Proletera u Novom Sadu

Odigrane su poslednje dve utakmice desetog kola Prve lige Srbije u kojima je Proleter u Novom Sadu pobedio lučansku Mladost sa 2:1.

Nedelja, 09.10.2011.

22:49

U drugoj utakmici odigranoj u Sremskoj Mitrovici pred 120 gledalaca Srem i zrenjaninski Banat odigrali su meč bez golova.

Proleter je u Novom Sadu pobedio Mlaodst golovima Bogunovića u 13. minutu i Damnjanovića u 34. minutu. Konačan rezultat postavio je Milić tri minuta posle drugog gola domaćeg tima.

U utakmicama odigranim u subotu Radnički je u Nišu pobedio Slogu, Kolubara je ubedljivo poražena od Bežanije, dok je Mladi radnik u Požarevcu pobedio ekipu Novog Sada.