Novi golovi Đorđevića za Lacio

Srpski reprezentativac Filip Đorđević nastavio je sjajnu golgetersku seriju u Laciju, u pobedi protiv Barija od 3:2 postigao je dva gola.

Izvor: SV

Četvrtak, 24.07.2014.

09:14

Doskorašnji fudbaler Nanta se upisao u strelce u 26. i 48. minutu utakmice, a od dolaska u rimski klub odigrao je četiri meča i zabeležio sedam golova.

Đorđević je imao još nekoliko dobrih prilika da poboljša svoj golgeterski učinak, a u drugom poluvremenu meča zadobio je i lakšu povredu.

Posebno je zanimljiv način na koji je postigao drugi pogodak, golman Barija je dodavanje svog defanzivca propustio, nije video da mu se Đorđević nalazi iza leđa, pa je srpski fudbaler bez većih problema sproveo loptu u mrežu.

Nekadašnji igrač Crvene zvezde je ovoga leta stigao u Lacio, kao slobodan igrač, pošto mu je istekao ugovor sa Nantom.