Vojvodina – Crvena zvezda 1:4 (1:2)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Vojvodinu u gostima rezultatom 4:1, u derbiju sedmog kola Superlige Srbije.

Đuričin 20 – Pavkov 16, Ben 44p, 77, Babić 90+2
  VOJ   CZV
  1 : 4
90+3' Kraj utakmice – Zvezda je ubedljivo slavila u Novom Sadu!
90+2' Gooool – Babić postavio konačnih 4:1!
Nekadašnji igrač Vojvodine Srđan Babić bio je neometan na petercu kod kornera Krstičića. Ovaj ga je pogodio u glavu, a on se samo "poklonio" i postavio konačnih 1:4!
90' Eze se probudio, ali kasno
Napadač "Lala" prošao je kroz sredinu, ušao u kazneni prostor i želeo da doda Bjedovu – Stojković je bio na mestu.
89' Kafu upropastio kontru Zvezde
Letošnje pojačanje kluba iz Ljutice Bogdana morao je brže da reaguje pošto je Simić izneo loptu, ali je njegov mlak centaršut izbacila odbrana domaćina.
Evo i drugog gola Bena
82' Simić protiv Simića
Veljko iz Zvezde je šutirao, a Nikola na drugoj strani odbranio.
79' Poslednja izmena kod gostiju
Marko Gobeljić ulazi umesto Milana Rodića.
78' Huhumis pogađa stativu
Nije imala sreće Vojvodina kojoj je malo falilo da odmah smanji rezultat.
77' Gooool – Ben je ponovo strelac, Zvezda vodi 3:1!
Visio je nekoliko minuta gol u vazduhu i Ben je verovatno "overio" trijumf Zvezde na "Karađorđu". Rezervista Krstičić je lepo odložio levo do Simića, posle njegove povratne lopta je odskočila, a spreman je bio Ben koji glavom pogađa za 1:3.
75' "Lale" pripretile sa boka
Arsić je odložio desno do Stojkovića, on je ubacio iza odbrane, ali je Borjan bio oprezan i uhvatio loptu pre napadača domaćih.

Starsportphoto
73' Odgovara i trener Vojvodine
Darko Bjedov zamenio je Fofanu.
71' Druga izmena u Zvezdi
Dobru partiju Ebesilio je završio, a poslednjih dvadesetak minuta dobio je Nenad Krstičić.
66' Još jedna prilika za Zvezdu
Veljko Simić je probio po levoj strani i gađao suprotni ugao, lopta odlazi metar pored stative.
63' Sada uzvraća i Vojvodina preko Arsića
Igrač domaćih je imao dosta vremena da se namesti na levu nogu, snažno je šutirao, ali je lopta išla po sredini gola i Borjan je uhvatio.
62' Nova šansa za Rodića!
Golman Simić sada sprečava levog beka Zvezde koji se ubacio u peterac.
60' Rodić u dobroj situaciji
Izborio se levi bek Zvezde za šansu, šutirao iz šesnaesterca, ali je izblokiran i lopta je otišla u korner.
56' Opao ritam na "Karađorđu"
Nema mnogo šansi, Zvezda čuva vođstvo.

47' Simić pokušava u dva navrata
Brzonogi ofanzivac Zvezde agilno je počeo drugo poluvreme, dva napada su išla preko njega, ali je od svega dobijao samo kornere.
46' Počelo drugo poluvreme u Novom Sadu
Ben siguran sa penala za novo vođstvo
45+3' Kraj prvog poluvremena – Zvezda vodi na "Karađorđu"!
45+1' Borjan spasao novo izjednačenje!
Eze je fantastično prošao i promešao odbranu rivala, bio u sjajnoj šansi, ali je šutirao pravo u Borjana koji brani i sprečava novo izjednačenje.
44' Gooool – Ben sigurno realizuje penal za 2:1!
Napadač Zvezde je preuzeo odgovornost, Simić ga je čekao, ali je on rutinski izveo najstrožu kaznu i pogodio donji levi ugao za 1:2!
43' Penal za Zvezdu!
Jovančić se ubacio iz drugog plana i lepo ga je uposlio Jovančić. On je napravio lažnjak i sačekao i sačekao da mu Đorđević ukliza, a sudija Piper je pokazao na belu tačku.
42' Sukob Babića i Fofane
Došlo je do malog koškanja između napadača domaćih i špica gostiju i to zbog bezazlene situacije. Ipak, razdvojili su ih saigrači i obojica su dobila po žuti karton.

39' Simić brani odličan udarac Stojkovića
Kapiten Zvezde u odsustvu Vujadina Savića našao se iznenada u prilici. Dobio je loptu iz sredine, šutirao sa desnog boka u bliži ugao, a Simić potvrđuje da je veoma koncentrisano ušao u meč.
36' Treća prilika u tri minuta za Zvezdu!
Ebesilio odlično izvodi korner, Jovančić je najviši u skoku, ali lopta posle njegovog udarca glavom odlazi pored dalje stative.
34' Sada i Kafu promašuje
Nova velika šansa – Ben je lepo odložio Kafuu, ovaj gađao iz kaznenog prostora suprotni ugao, ali nije bio precizan.
33' Stopostotna prilika za Bena!
Odlično je Ebesilio asistirao Benu koji je imao 1 na 1 sa golmanom, ali je Simić odbranio njegov udarac. Lopta se odbila do Kafua koji ne uspeva da je stigne na vreme.
32' Moraće i Rockov da izađe
Ošamućen od udarca Rockov je pao na zemlju i Vojvodina će praviti izmenu golmana. Među stative staje Nikola Simić.
A, ovako je Voša izjednačila
28' Prva izmena u Zvezdi
Posle pređašnjeg sudara Rockov se oporavio, ali Pavkov nije. Napadača Zvezde zamenio je Veljko Simić.
23' Sudar Rockova i Pavkova
"Deblji kraj" izvukao je golman Vojvodine koji je ostao da leži na travi i morao je da reaguje lekarski tim.
Ovako je Zvezda povela
20' Gooool – Vojvodina stiže do brzog izjednačenja!
Odličan centaršut sa desne strane uhvatio je Fofana na drugoj stativi i glavom gađao suprotni ugao. Borjan je krajnjim naporom uspeo da sačuva gol, ali je lopta pala na liniju gde je dotrčao Đuričin i poslao je u praznu mrežu za 1:1.
19' Prva velika šansa i za Vojvodinu
Fofana je pobegao i našao se iskosa sa leve strane, šutirao, ali je lopta otišla paralelno sa gol linijom.
Marin gleda nove saigrače

16' Goooool – Pavkov dovodi Zvezdu u vođstvo!
Posle nešto mirnijeg dela utakmice Milan Pavkov je uspeo da pobegne iza odbrane i izbegne ofsajd. Prihvatio je dubinsko dodavanje, golman Rockov se okliznuo, a nadapač Zvezde šutirao ispod njega. Lopta se nekako provukla i završila u mrežu – 0:1!
14' Dobra ideja Ebesilija
Vezista Zvezde koji se vratio posle povrede lepo je pokušao da proigra Bena iza odbrane, ali je njegovo dodavanje bilo nešto jače.
11' Zamalo prilika za Vojvodinu
Đurić je lepom loptom pronašao Đuričina, ali je njemu ponestalo prostora da uđe u šansu.
4' Uzvraćaju i domači na drugoj strani
Zapretio je Đuričin sa distance, nije bilo potrebe da Borjan reaguje.
3' Prvi napad Bena i Kafua
Pokušao je Kafu da proigra Bena koji je nešto istureniji, ali je njegov saigrač bio u ofsajdu.

1' Počela utakmica u Novom Sadu
Dobrodošli
Dobrodošli na live blog utakmice Vojvodina – Crvena zvezda u okviru sedmog kola Superlige Srbije.