3. kolo kvalifikacija: Crvena zvezda – Šerif 1:1 (1:1)

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno sa Šerifom 1:1 (1:1), u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dioni 45+1 – Kastanjeda 33
  CZV   ŠER
  1 : 1
Kraj utakmice
Nerešeno – 1:1 (1:1).
90+3' Loš udarac Bena
Dobra akcija, pokušaj Bena sa ivice kaznenog, ali preslab udarac.
90+1' Kolovosu će morati da se ukaže pomoć
Ulazi lekarska ekipa da pomogne Grku, koji se povredio.
Nadoknada
Još četiri minuta.
90' Žuti za Bizjaka
Prišao je preblizu i blokirao pokušaj izvođenja slobodnog udarca.

88' Bližimo se kraju
Sada bez uzbuđenja.
81' Šerif se oslobodio pritiska
Fudbaleri Zvezde polako ostaju i bez snage.
76' Izlazi Falko
Ulazi El Fardu Ben.
75' Dve izmene u Šerifu
Izlaze Kastanjeda i Hulijen, ulaze Konstanca i Bisjak.
73' Gobeljić pored gola
Udarac iskosa sa desne strane odlazi pored desne stative.
68' Izlazi Sanogo
Ulazi Krstičić.
68' Ivanić preko gola
Iskosa sa leve strane, sa 10 metara. Usamljen je bio Krstović na petercu, ali mu nije dodao Ivanić.
Isključenje Kange

65' Zvezda napada i sa igračem manje
Crveno-beli ne odustaju od svoje igre.
58' Crveni karton!
Drugi žuti za Kangu.

Pogrešio je, dodao loptu protivniku, a onda ga srušio da bi sprečio kontru.

Zvezda sa igračem manje do kraja utakmice.

56' Izlazi Dioni, strelac gola
Ulazi Nikola Krstović.
Sanogo mora da bude oprezan
Ima žuti karton i već je imao jedan oštar start u drugom poluvremenu. Sledeći bi mogao da bude koban.
53' Opet Falko
Ovog puta levom nogom, preko gola. Udarac sa 20 metara.
49' Falko!
Slabijom desnom nogom sa ivice kaznenog gađa po zemlji, ali brani gostujući golman.
46' Počelo je drugo poluvreme
Može li Zvezda do potpunog preokreta?
Gol Dionija
Poluvreme
Na stadionu "Rajko Mitić" je 1:1 na poluvremenu.
45+1' GOOOOL!
Dioni pogađa na odbitak za 1:1!
Nadoknada
Još dva minuta.
41' Kanga zamalo
Šut sa 20 metara je išao pod prečku, ali je odbranio golman Šerifa.
Gol Šerifa
33' Zvezda gubi!
Kastanjeda postiže gol sa 18 metara iz slobodnog udarca.

Loše se postavio Borjan, Kastanjeda je gađao u donji desni ugao, malo više ka sredini i pogodio je.

Šerif vodi.
32' Žuti za Kangu
Ruši Kolovosa na 18 metara od gola sa leđa. Biće ovo opasno.
31' Šerif se oslobodio pritiska
Odlični su iz kontri. Tu čekaju svoju šansu.
26' Prvi žuti karton
"Pukla" je kontra i morao je da reaguje Sanogo. Ruši Kristijana sa leđa u trku i dobija javnu opomenu.
26' Nema penala
Dionija ruši Arboleda posle centaršuta Gobeljića, ali sudija kaže da se igra nastavi.

23' Evo šanse i za Šerif
Lako je prošao Ado kroz sredinu, odložio na desnu stranu, a Traore gađa preko gola.
22' Inicijativa Zvezde
Ređaju se napadi, ali nema prave prilike.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
17' Dioni je loše zahvatio loptu
Kanga sa svoje polovine šalje dugu loptu u prostor, pronalazi Dionija na deset metara od gola iskosa sa desne strane, ali napadač nije uspeo da dobro zahvati loptu i propala je dobra šansa.
16' Kanga sa skoro pola terena
Zanimljiv pokušaj. Lako brani gostujući golman.
15' Falko preko gola
Udarac iz prve, uhvatio je volej, gađao gornji levi ugao, ali je to bio prejak udarac.
10' Bilo je opasno
Til je ubacio iz kornera na peterac, a Arboleda gađa glavom preko gola.

7' Ivanićev dobar dribling...
... ali onda dva loša centaršuta.
5' Prvi šut Šerifa
Udarac Tila sa 25 metara, lako brani Borjan.
3' Zamalo problem
Dobar napad Šerifa po levoj strani. Rodić je prvo izbio glavom, a onda dodao Traoreu loptu u noge na 20 metara od gola. Srećom po Zvezdu, opasnost je otklonjena.
1' Počela je utakmica

Sastavi
Crvena zvezda: Borjan – Rodić, Gobeljić, Pankov, Dragović – Sanogo, Kanga, Falko, Ivanić, Katai – Dioni

Šerif: Atanasiadis – Kristijano, Arboleda, Dulanto, Žulijen – Kolovos, Ado, Til – Kastanjeda, Jansane, Traore
Kako izbaciti Dinamo – iz glave?
Dobrodošli!
Pratićemo meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Šerifa.

Meč počinje u 21:00.

Igra se na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu i pravdu će deliti rumunski sudija Ovidiju Hategan.