7. kolo: Čukarički – Zvezda 1:2 (0:1)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički na gostovanju 2:1 (1:0), u meču sedmog kola Superlige Srbije.

Još tri minuta.
89' GOOOL!
Čukarički postiže gol i vraća se u završnici.

Strelac je Jovanović.
86' Još dve izmene u Zvezdi
Nikolić i Dioni umesto Pavkova i Kange.
81' Dvostruka izmena
Stanić i Srnić umesto Rodića i Kataija.
73' Poništen gol
Ben postiže gol, ali je poništen zbog ofsajda.

70' Kanga pored gola
Natrčao je na loptu, gađao sa 20 metara, ali lopta ide pored desne stative.
67' Trostruka izmena u Čukaričkom
Rogan umesto Radojičića, umesto Tanasijevića Drezgić i umesto Lukića ulazi Ergelaš.
Gol Kataija
61' Kanga maši prazan gol
Posle promašaja Ivanića, Kanga natrčava na 10 metara i maši prazan gol pošto je golman ispao. Šalje loptu preko prečke.
59' Kanga iz slobodnjaka sa 35 metara
Brani Mićović, ali nije bilo svejedno golmanu Čukaričkog.
57' GOOOL!
Simultanka Kataija. Prošao je po levoj strani, prvi šut mu je izblokiran, a onda odbitak ubacuje u mrežu.

Zvezda vodi 2:0.

54' Lako brani Borjan
Čukarički je ozbiljnije ušao u drugo poluvreme. Đorđe Jovanović gađa sa ivice kaznenog, ali slabo.
47' Žuti za Rodića
Oštar start nad Kajevićem.
46' Počelo je drugo poluvreme
Promena u Čukaričkom. Savić umesto Čolovića.
Gol Pavkova
Kraj prvog poluvremena
Crvena zvezda vodi protiv Čukaričkog 1:0 golom Milana Pavkova u 40. minutu.
Nadoknada
Još minut u prvom poluvremenu.

40' GOOOOL
Pavkov postiže gol glavom na sjajan centaršut Kange sa desne strane.

37' Ponovo brani Mićović
Ovoga puta šut Kataija.
34' Kanga preko gola
Udarac sa 18 metara odlazi preko prečke.
33' Degenek pokušao glavom
Sa peterca je gađao, ali daleko pored gola.

31' Ivanić gađa sa 25 metara
Lopta je i odskočila, ali lako brani Mićović.
28' Borjan nespretan
Lopta mu je išla u ruke, ali i pod prečku, pa je ipak odlučio da je prebaci preko gola.
27' Nešto mirniji period
Zvezda kontroliše utakmicu.
20' Šapić vadi loptu iz gola
Pavkov grudima odigrava do Ivanića, koji lobuje golmana, a Šapić sa gol linije vadi loptu i šalje je u korner.
16' Katai pored gola
Hteo je da iznenadi Mićovića šutem sa 20 metara, ali lopta ide pored gola.

14' Fenomenalna odbrana Mićovića
Degenek hvata volej, tačnije "drop kik" na ivici kaznenog. Lopta je išla u rašlje i golman je to sjajno odbranio Mićović.
12' Brani Borjan
Kajević hvata volej sa desetak metara, ali lako brani Borjan.
11' Zvezda napada
Za sada, bez ozbiljnije prilike na meču.
5' Mirno na početku
Početno opipavanje snaga.
1' Počela je utakmica
Sastavi
Čukarički: Mićović – Radojičić, Šapić, Tanasijević, Roganović – Docić, Kajević – Čolović, Lukić, Ndijaje – Jovanović

Crvena zvezda: Borjan – Eraković, Dragović, Degenek, Rodić – Sanogo, Kanga – Ben, Ivanić, Katai – Pavkov