U sredu uveče na programu su bili mečevi Lige šampiona u grupama A, B, C i D, a apsolutni derbi na ’Enfildu’ pripao je Real Madridu.

Izvor: ÐN

Sreda, 22.10.2014.

20:42

Real je slavio sa 3:0, golovima Ronalda i Benzeme, a sav posao završen je u prvih pola sata meča.

U istoj grupi, grupi B, Ludogorec je pogotkom Mineva u 93. minutu slavio protiv Bazela.

Duele u grupi A obeležila je ubedljiva pobeda Atletiko Madrida nad Malmeom (5:0), kao i trijumf Olimpijakosa nad Juventusom sa 1:0.

Posle tri kola, te dve ekipe dele prvo mesto sa po šest bodova, Juventus i Malme imaju po tri.

Bajer Leverkuzen je sa dva brza gola u drugom poluvremenu slomio Zenit, dok su Monako i Benfika remizirali 0:0.

Drugi najubedljiviji trijumf večeri ostvarila je Borusija Dortmund, kojoj više leži igranje u Ligi šampiona, nego u nacionalnom prvenstvu. Borusija je na gostovanju Galatasaraju pobedila sa 4:0, golovima Obamejanga, Rojsa i Ramosa.
Beta/AP
Anderleht je vodio protiv Arsenala sve do 90, kada su Gibs i Podolski preokrenuli rezultat za dva minuta.