Mesi se igrao sa Hondurasom VIDEO

Fudbaleri Argentine lako su savladali Honduras (3:0), u prijateljskom meču odigranom u Majamiju.

Izvor: MT

Subota, 24.09.2022.

08:45

Prva figura susreta bio je ko drugi no Lionel Mesi, koji je postigao dva pogotka i učestvovao kod još jednog.

On je započeo akciju kod prvog gola "gaučosa" u 16. minutu, kada je lob pasom probio odbranu Hondurasa i pronašao Papua Gomesa, koji je potom asistirao Lautaru Martinesu.

Mesi se u strelce upisao u nadoknadi prvog poluvremena, rutinski, sa bele tačke.

Tačku na ovaj susret prvotimac Pari Sen Žermena stavio je u 69. minutu, kada je "bocnuo" Lopesa Fernandesa.

Argentina naredni meč igra 28. septembra protiv Jamajke.