PSŽ spakovao četiri gola u mrežu Rajkovića – debitantski pogodak Ramosa

Fudbaleri PSŽ-a ubedljivo su slavili protiv Remsa 4:0 u 22. kolu francuskog prvenstva.

Nedelja, 23.01.2022.

22:50

Gosti su se držali sve do pred kraj prvog poluvremena kada je Marko Verati načeo mrežu Predraga Rajkovića u 44. minutu.

Gol u tim trenucima je uvek nezgodan, a fudbaleri Remsa od istog nisu uspeli da se oporave.

U nastavku su primili još tri, a jedan od njih je bio i debitantski gol Serhija Ramosa. Španac je iskoristio pometnju nakon kornera i iz drugog pokušaja matirao srpskog golmana.

Minute je upisao i Lionel Mesi koji je meč počeo sa klupe, a u igru je ušao u 63. minutu. Nije imao preteranog uticaja na meč, te se njegova adaptacija na novu sredinu nastavlja.

PSŽ je ubedljivo prvi sa 11 bodova prednosti u odnosu na preteći Ren, dok je Rems na 14. mestu.