Rezervni golman Radnika odbranio Zvezdi dva penala! VIDEO

Nesvakidašnja utakmica igra se u ovim momentima na stadionu "Rajko Mitić" između Crvene zvezde i Radnika iz Surdulice (TV B92).

Izvor: SS

Subota, 17.04.2021.

20:45

Naime, rezervni golman gostujućeg tima Stefan Ranđelović odbranio je čak dva penala fudbalerima aktuelnog šampiona Srbije.

On je u igru ušao u 20. minutu umesto povređenog Ivana Kostića i već u 24. minutu je zablistao.

Pročitao je šut Felipea Falka sa 11 metara na sjajan način. U nastavku meča, pri rezultatu 1:1, dosuđen je novi penal za Zvezdu.

Ovog puta loptu je namestio Mirko Ivanić, ali je ishod bio isti – Ranđelović je i to pročitao i odbranio!

Poslednji golman koji je Zvezdi odbranio dva penala na jednom meču je Milan Lukač u "večitom" derbiju protiv Partizana.