Kolarov i Hrvati spasli Inter VIDEO

Fudbaleri Intera odigrali su nerešeno, rezultatom 2:2 protiv Parme na domaćem terenu u šestom kolu Serije A.

Izvor: LN

Subota, 31.10.2020.

19:56

Romelu Lukaku je meè gledao sa klupe (EPA-EFE/MATTEO BAZZI)

Inter je zabeležio drugi remi u sezoni, dok je Parmi ovo bio takođe drugi nerešeni rezultat.

Srpski fudbaler Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za domaćina i bio deo ključnog momenta koji je njegovoj ekipi doneo bod.

Iako su "nerazuri" potpuno dominirali u prvom poluvremenu golova nije bilo, pa je u nastavku usledila kazna.

Iz prvog šuta ka golu protivnika na utakmici u 46. minutu Žervinjo je postigao prvi pogodak na meču, a onda 15 minuta kasnije i drugi.
Inter je momentalno uzvratio, samo dva minuta kasnije u 64, i smanjio zaostatak preko Hrvata Marcela Brozovića.

Izabranici Andree Kontea nastavili su da napadaju i na sve načine da dođu barem do boda, ali se Parma odlično branila, pa ne samo da su izostali golovi, već su izostale i prilike.

Međutim, usledio je šok po Parmu u 92. minutu, a za njega se pobrinuo hrvatski reprezentativac Ivan Perišić posle savršenog centaršuta Aleksandra Kolarova.
Inter u narednom kolu gostuje Atalanti u derbiju kola, dok Parma dočekuje Fiorentinu. Serija A, 6. kolo:

Krotone – Atalanta 1:2 (1:2)