10. kolo: Mladost L. – Partizan 0:2 (0:2)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladosti u Lučanima rezultatom 2:0 (2:0) u meču 10. kola Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti meč u Lučanima između Mladosti i Partizana u okviru 10. kola Linglong Superlige Srbije.
Kraj utakmice!
Partizan je zasluženo slavio u Lučanima "za mir u kući" posle svih dešavanja prethodnih dana u Humskoj.

83' Poništen gol Partizana
Nemanja Jović je zatresao mrežu, ali je prethodno Rikardo Gomeš bio u malom ofsajdu.
79' Ponovo se istakao Nemanja Stevanović
Ovog puta Mićović je posle kornera gađao kroz "šumu nogu", ali je golman crno-belih ostao budan.
76' Partizan traži treći gol kako bi "slomio" Mladost
Lučanci su u podređenom položaju i nisu toliko opasni.

Međutim, ukoliko nekako dođu do gola, moglo bi da bude opasno u završnici utakmice.
69' Prelepo je gađao Natho i nije pogodio
Lopta je okrznula stativu, ali nije to bilo dovoljno precizno.

Potom je izvršena dvostruka izmena i Natho je izašao sa terena zajedno sa Kvinsijem Menigom.

U igri su sada Filip Holender i Aleksandar Lutovac.
Baha je tukao sa oko 25 metara levom nogom pod samu prečku, ali se istakao rezervni golman Partizana.
65' Kakva odbrana Nemanje Stevanovića!
60' Apsolutna kontrola meča Partizana posle sat vremena igre
Lopta se pretežno nalazi u nogama igrača u beloj opremi i to, uglavnom, na polovini domaćeg tima.
52' Veliku šansu propušta Natho
Rikardo je poslao loptu sa desne strane, povratna je došla pravo do Izraelca koji je previše oklevao, dva puta fintirao i na kraju bio izblokiran.
Dve izmene u Partizanu, tri u Mladosti
Nemanja Jović je ušao umesto Nikole Terzića, a Nemanja Miletić je na terenu umesto Igora Vujačića.

Lučanci su napravili čak tri promene: Selenić – Danoski, Perović – Veličković, N. Obradović – Radivojević.

Kraj prvog poluvremena u Lučanima.
Igraće se još dva minuta u prvom poluvremenu.
40' Dobra šansa za Rikarda Gomeša
U kontri je dobio loptu od Natha, išao jedan na jedan sa Hrkačem, ali je veoma loše šutirao napadač sa Zelenortskih ostrva.
38' GOOOOOOL!
Partizan stiže do drugog gola i možda već sada "lomi" utakmicu.

Posle kornera sa leve strane, Vujačić je šutirao glavom u duelu sa Lekovićem, Kostić je odbranio, ali je odbitak u mrežu smestio Ivan Obradović za 2:0.
30' Partizan potpuno kontroliše meč
Ima inicijativu, ali ne dolazi do drugog pogotka.
21' Nova prilika za Partizan
Natho je prošao igrača na desnoj strani, centrirao i pogodio Gomeša u glavu, a on sa pet metara tukao pravo u golmana Kostića.
18' Sudar Terzića i Lekovića
Obojica su loše prošli i obojica će meč nastaviti sa čalmom na glavi.
15' Nešto minirji tempo utakmice
Bez uzbuđenja u prethodnih 7-8 minuta.
8' Šansa i za Nikolu Terzića
Zahvatio je loptu volejem, ali ne onako kako je želeo i poslao je preko gola.
7' Kvinsi Menig u prilici
Ali, okliznuo se u situaciji kada je izašao potpuno sam ispred golmana.

Teren nije u najboljem stanju u Lučanima.