Crvena zvezda – Čukarički 3:1 (1:1)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Čukarički 3:1, u poslednjem meču jesenjeg dela Superlige Srbije.

Milunović 2, Pavkov 72, Vukanović 88 - Stojanović 24
  CZV   ČUK
  3 : 1
Kraj utakmice!
Zvezda je pobedom okončala jeseni deo šampionata.
88' Gooool – prelepa akcija i gol Vukanovića!
Treća asistencija Marka Gobeljića.

Pavkov je petom dodao loptu do Gobelje, ovaj je vratio loptu u kazneni prostor gde se nalazio Vukanović, koji je zakucao loptu u mrežu.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto
85' Zvezda hoće da potvrdi pobedu
Još jednim pogotkom crveno-belih utakmica bi bila gotova. To pokušavaju igrači Zvezde, pritiskaju Čukarički, koji za sada odoleva.
80' Degenek zamenio Boaćija
77' Slalom Vulića, odbrana Petrovića
Fenomenalan prodor Vulića, međutim izostala je završnica. Petrović mu je odbranio šut.
76' Loš šut Boaćija
Napadač Crvene zvezde šutirao je snažno pored gola.
72' Goooool – Milan Pavkov!
Gobeljić je poslao odličnu loptu u kazneni prostor, tamo je bio Pavkov koji je glavom posla loptu iza leđa golmana Petrovića.

66' Pavkov zamenio Petrovića
Zvezda još ofanzivnija.
65' Zvezda propustila stopostotnu šansu
Sjajna akcija. Boaći je dodao loptu do Gobeljića, bek Zvezde je centrirao, potom mu se odbila lopta, a na kraju je pogodio samo spoljni deo mreže.
61' Milunović umalo do drugog gola
Dobro je šutirao glavom štoper Zvezde, a Petrović je sjajnom reakcijom sprečio vođstvo Zvezde.
57' Dobar šut Garsije
Kombinovali su Gajić i Garsija, Argentinac je uputio udarac koji je zaustavio golman Čukaričkog.
Bakljada na severu

53' Slab prijem Gajića
Ben je poslao odličnu loptu, ali je Gajić veoma loše primio i akcija je propala.
52' Dobar šut Stojanovića
Strelac gola za Čukarički ponovo je zapretio. Ovoga puta pogodio je spoljni deo mreže.
51' Solidan pokušaj Zvezde
Ben je centrirao iz slobodnjaka, Milunović je šutirao glavom, a golman Čukaričkog je lako reagovao.
48' Petrović se žali na povredu
Talentovani fudbaler Zvezde mogao bi uskoro izađe iz igre zbog povrede. Simić je otišao na zagrevanje, a tu je i Jevtović.
46' Počelo je drugo poluvreme
Prvi napad imaju fudbaleri Čukaričkog.
Marin se povredio

KRAJ prvog poluvremena
Odlična utakmica na "Mitiću".

Zvezda je povela u drugom minutu golom Milunovića, a Čukarički je izjednačio spektakularnim pogotkom Luke Stojanovića, koji je sa pola terena savladao Borjana.
44' Vukanović zamenio povređenog Marina
42' Finiš prvog poluvremena, Marin se povredio
Najbolji fudbaler Zvezde moraće da napusti teren zbog povrede, zameniće ga Vukanović.
Partizanovo dete sa pola terena matiralo Borjana!
Ako niste videli gol Stojanovića, pogledajte ga OVDE.
38' Sjajna šansa za Zvezdu!
Garsija je dodao loptu Boaćija, napadač Zvezda našao se u stopostotnoj šansi, i šutirao je pored gola.
35' Ndiaj pokušao glavom
Dobar napad Čuke, Kajević je centrirao, Ndiaj je šutirao glavom, a lopta je završila pored leve stative.
Slavlje fudbalera Čukaričkog

32' Zvezda pokušava
Ben je pokušao da pronađe Boaćija, napadač Gane bio je sam, ali je Ben poslao nešto jaču loptu i Boaći nije uspeo da dođe do nje.
Pogledajte gol Stojanovića

24' Goooool – spektakl Luke Stojanovića!
Neverovatan pogodak Stojanovića!

Sa više od pola terena šutirao je igrač Čukaričkog, Borjan je bio van 16 metara i nije uspeo da dođe do lopte.
21' Zvezda pritiska
Dva puta je Marin pokušao da pronađe Boaćija, međutim u oba navrata je odbrana gostiju uspela da reaguje i izbaci loptu.
19' Pankov odličan
Štoper Crvene zvezde sjajno je reagovao ispred napadača Čukaričkog. Bila bi ovo stopostotna šansa da Pankov nije reagovao.
Fudbaleri Zvezde slave vođstvo

15' Dobra reakcija Borjana
Odlična lopta je poslata ka Ndijaeu, napadač Čukaričkog bi stigao do lopte pre defanzivca Zvezde, ali je Borjan odlično reagovao i izbacio loptu.
10' Čukarički preti
Došli su gosti do kaznenog prostora Crvene zvezde, ali su uspeli da se spetljaju i da izgube loptu. Endiaj je želeo da proigra jednog od saigrača, što su defanzivci Zvezde pročitali i otklonili opasnost.
7' Garsija povlači kontru
Krenula je Zvezda u nešto brži napad po desnom boku. Garsija je povukao loptu, saigrači su to ispratili, kasnije je Marko Marin pokušao da centrira, ali je Zvezda dobila korner. Korner je izveo Ben, a lopta pripala igračima Čukaričkog.
2' Gooooooooooooool
Posle kornera koji je izveo Ben najbolje se snašao Milunović. On se u petercu samo "poklonio" i posle samo 104 sekunde Crvena zvezda stiže do vođstva na asistenciju Marka Gobeljića koji je pokupio odbijen centaršut
1' Utakmica je počela