Radnički Niš – Partizan 1:4 (1:2)

Fudbaleri Partizana pobedili su Radnički u Nišu rezultatom 4:1 u 10. kolu Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
KRAJ
90' Imaćemo 3 minuta nadoknade
Slobodan udarac za Partizan u poslednjem minutu nadoknade vremena. Šutirao je Pavlović, a lako je to odbranio Nikola Petrović.
85' Marković šutira preko gola
Posle nekoliko lepih driblinga, Lazar Marković je mogao da se upiše u strelce, ali je njegov udarac bio neprecizan i lopta je otišla preko prečke
82' Povreda Stojkovića
Posle ukazane lekarske pomoći, Stojković se pridigao i meč se nastavlja
76' Gooool! Umar Sadik
Na pas Sejdube Sume je ispala kompletna odbrana Radničkog. Loše je odrađena ofsajd zamka i Umar Sadik je samo prebacio Nikolu Petrovića za vođstvo crno-belih u Nišu
73' Centaršut Sume, Šćekić pored gola
Odličan centaršut Sejdube Sume, Šćekić je glavom presreo tu loptu, snažno šutirao ka golu, ali je taj udarac bio neprecizan i ostalo je 3:1 za Paritzan
70' Nastavlja se utakmica
65' Navijači Partizana skandiranjem zaustavili meč
Pogrdna skandiranja sa tribine na kojoj se nalaze navijači Partizana upućena su Slaviši Kokezi, pa je zbog toga utakmica prekinuta. Sa razglasa je napomenuto da navijači prestanu sa pogrdnim povicima
62' Partizan kontroliše igru
Očigledno je Partizan bolji tim, imaju zasluženu prednost od dva gola i igra se "kako oni kažu". Radnički nije bez šansi, daleko od toga, jednostavno ih nisu iskoristili na najbolji način, pa su crno-beli u boljoj poziciji
55' Suma kao Mesi
Kakav slalom Sejdube Sume u 55. minutu utakmice. Prošao je kroz odbrambeni bedem Radničkog i poslao loptu iza leđa Petrovića za vođstvo gostiju od 3:1.
52' Sporiji tempo igre
46' Počelo je drugo poluvreme!
45' Kraj prvog poluvremena
45' Umalo gol za Radnički
Iz slobodnog udarca je Radnički mogao da dođe do izjednačenja, ali je lopta otišla pored gola
39' Asano kreira šansu... ostaje 2:1
Takuma Asanu je u stilu svog nadimka "Jaguar" projurio po levom boku, pokušao je da asistira Sadiku u petercu, ali je odbrana Radničkog odlično reagovala i rezultat se nije menjao
35' Sjajan fudbal na "Čairu"
U Nišu imamo priliku da posmatramo jako dobru utakmicu između Radničkog i Partizana. Za pola sata igre je viđeno tri gola, doduše dva sa bele tačke i jedan iz igre, a neke velike prilike su i propuštene.
Umar Sadik donosi preokret
Gol Bibrasa Natha sa bele tačke
29' Gol! Umar Sadik!
Nova asistencija Sejdube Sume, samo je Sadik ovoga puta iskoristio. Iako se malo spetljao u šesnaestercu uspeo je da loptu sprovede u mrežu, kako je i naumio i crno-beli dolaze do vođstva od 2:1, iako je prvi gol postigla ekipa Radničkog.
22' Gooool! Partizan stiže do izjednačenja
Bibras Natho je uspešno realizovao penal dosuđen u 22. minutu, pa crno-beli dolaze do poravananja
Penal i gol Radničkog
22' Penal za Partizan
Umara Sadika je vukao defanzivac Radničkog u kaznenom prostoru i dosuđen je penal za crno-bele
19' Nestvaran promašaj Sume
Sejduba Suma je promašio loptu u petercu iako je ispred sebe imao nebranjenu mrežu Radničkog. Prvo Sadik, a sada i Suma propuštaju velike šanse da postignu gol za ekipu Partizana.
14' Radnički igra veoma dobro
Sve češće fudbaleri Radničkog dolaze na polovinu Partizana, tako da gledamo jako interensantan duel na "Čairu"
11' Gooool! Radnički vodi!
Nišlije su dobile jedanaesterac kada je lopta u ruku pogodila Sašu Zdjelara. Odgovornost je preuzeo Haskić i postigao prvi pogodak na utakmici. Radnički 1, Partizan 0
7' Kakva odbrana Stojkovića!
Stopostotna šansa za Radnički došla je samo nekoliko momenata posle Partizanove. Haskić je sjajno istrčao u kontri i pametno gađao levu stranu, ali je Vladimir Stojković majstorski odbranio taj šut i domaćin je imao korner.
3' Sadik propustio stopostotnu šansu
Sejduba Suma je "kao rukom" poslao pas za Umara Sadika, on je izašao sam pred golmana Petrovića, šutirao po zemlji unutrašnjim delom stopala, a njegov udarac je završio pored desne stative – u gol autu.
1' Počela je utakmica