Blistao je Lukaku, Inter u polufinalu VIDEO

Fudbaleri Intera plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope pobedom nad Bajerom iz Leverkuzena rezultatom 2:1 (2:1).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo pratiti dešavanja u utakmici četvrtfinala Lige Evrope između Intera i Bajera iz Leverkuzena.
Još jednom se Del Sero "predomislio"
KRAJ! Inter je u polufinalu
Odoleli su "nero-azuri" u finišu, iako je činjenica da "farmaceuti" nisu ni imali pravu ideju kako da napadnu.

Interov prolaz je apsolutno zaslužen.
Utakmica je produžena za šest minuta!
90' Penal za Inter, ali opet obrt!
Kristijan Eriksen je oboren u kaznenom prostoru.

Ponovo je Del Sero pokazao na "belu tačku" u korist Intera.

Još jednom se čeka VAR provera i ponovo Španac ide da pogleda situaciju.

Ponovo je poništio svoju odluku!

84' Nova šansa za Inter
Sančes je na fantastičan način proigrao Lukakua, a Belgijanac je u odsudnom trenutku posustao.

Deluje prilično umorno i to je možda razlog zbog kog nije bolje rešio ovu situaciju.
80' Žuti karton za Antonija Kontea
Nešto je prigovorio španskom sudiji, što on nije mogao da mu oprosti.
79' Najbolja šansa za izjednačenje Bajera
Demirbaj je uputio loptu u kazneni prostor, niko nije reagovao, pa ni Haverc ni Foland pored kojih je lopta proletela.
75' Bender se vratio u igru
76' Inter konstantno preti
Nekoliko puta su sa distance pokušavali igrači Intera, a u 76. minutu sjajnu priliku imao je Viktor Mozes.

Hradecki je još jednom bio uspešniji i održava Leverkuzen na jednom golu zaostatka.
73' Povreda kapitena Bajera
Ta je startovao na Bareli, a on je u padu pao na Bendera i zakačio ga po levoj stajnoj nozi.

Zbog toga je Lars Bender morao van terena, čeka se da li će nastaviti meč.
66' Sančes propustio zicer
Kakvu majstoriju je izveo Kristijan Eriksen.

Onda kada su svi mislili da će da šutira, on je "podvalio" za Sančesa.

Čileanac je imao veliki priliku, ali je Hradecki još jednom ostavio Bajer u životu.
65' Konte za kratko vreme napravio tri izmene
Iz igre su izašli Danilo D'Ambrozio, Roberto Galjardini i Lautaro Martines.

Sada su na terenu Viktor Mozes, Kristijan Eriksen i Aleksis Sančes.
60' Lukaku pravi razliku
Belgijanac deluje apsolutno nezaustavljivo!

Svaki duel dobija, nije bitno da li mu je na leđima Tah ili Tapsoba.

Uvek uspe da primi loptu, okrene se, proigra saigrače i stvara veliki nemir u poslednjoj liniji Nemaca.
55' Visi gol Intera u vazduhu
Bajer deluje prilično dekoncentrisano, dok se nižu napadi ispred gola Hradeckog.
50' Velika šansa za Inter!
Ponovo su probili Italijani odbranu Bajera, a u šansi se našao Galjardini.

Šutirao je iz prve, ali je pogodio Lukakua koji je na taj način vrlo verovatno sprečio treći gol Intera.
Nastavljena je utakmica na "Merkur Špil areni"
Bez promena u oba tabora.

Kraj prvog poluvremena!
Au, kakvih 46 minuta smo gledali u Diseldorfu!

Možemo samo da poželimo da i jedni i drugi ovako nastave do samog kraja.
43' Raste nervoza
Najnervozniji na terenu se čini levi bek Leverkuzena, Dejli Singraven.

Bivši as Ajaksa je umalo skrivio penal, spasio ga je VAR.

A onda je u završnici prvog poluvremena napravio oštar start zbog kog je dobio žuti karton.
38' Leverkuzen pritiska
Opasan je to bio centaršut sa leve strane, ali je Samir Handanović vrlo dobro reagovao ispred Kevina Folanda.
23' Lukaku imao zicer za 3:0
Potpuno sam je išao na golmana Hradeckog, ali mu je on majstorski skinuo zicer u situaciji "jedan na jedan".
20' Barela imao zicer za novi gol
Lautaro Martinez je izveo sjajan solo-prodor po desnoj strani, kao na tacni poslužio strelca prvog gola, ali je on jako loše šutirao.
Čini se da je Španac opravdano poništio svoju odluku
26' Španski sudija dosudio penal za Inter!
Bez razmišljanja je pokazao na "belu tačku" jer je procenio da je Singraven igrao rukom.

Lukaku je namestio loptu, svi su bili spremni za izvođenje, ali je onda VAR pokazao da je to bilo igranje ramenom.

Potom je Del Sero i sam pogledao snimak i poništio svoju odluku.

Igra se dalje...
Haverc za 2:1
25' GOOOOOL!
Kaj Haverc je odmah smanjio zaostatak Bajera iz Leverkuzena!
Lukakuov gol za rekord
Rekord Lige Evrope!
Ispisana je istorija, jer je Romelu Lukaku dao gol na devetoj uzastopnoj utakmici Lige Evrope.

To do sada niko nikada nije učinio!
21' GOOOOL!
Romelu Lukaku!

U stilu "sidraša" je okrenuo čuvara i pogodio mrežu za 2:0!
Efektan udarac Barele
15' GOOOOOL!
Inter vodi golom Nikola Barele.

Lukaku je kao "sidraš" pokušao da šutira iz srca kaznenog prostora, ali je izblokiran.

Lopta se odbila do Barele koji je sa ivice kaznenog prostora spoljnim delom kopačke pogodio dalji ugao gola Hradeckog.

Sjajan pogodak!
13' Inter dobro pritiska Nemce
Tim iz Leverkuzena za sada ne nalazi načina da iznese loptu pored jakog presinga koji svaki put pravi ekipa Antonija Kontea.

Inter je to jednom učinio i umalo došao do gol-šanse.
10' Vrlo teško vreme za igru
Teren je sjajan, nema nikakvih padavina, ali je temperatura vazduha u Dizeldorfu čak 30 stepeni.

Ni jedni ni drugi nisu navikli da u devet sati uveče igraju u ovakvim uslovima.
5' Bez uzbuđenja za sada
Bajer Leverkuzen ima nešto više loptu u nogama, ali se sve za sada svodi na dodavanja oko centra terena.