Fudbaleri Partizana opet su razočarali navijače koji su u Humskoj uz zvižduke počeli da traže ostavku uprave.

Nikolić 12 – Vukanović 62
  PAR   NAP
  1 : 1

Kraj
Još jedan razočaravajući meč za navijače Partizana, crno-beli su igrali 1:1 sa Napretkom.
Poruka sa tribina
"Uprava, napolje", odjekuje sa polupraznih tribina stadiona u Humskoj 1.
Četiri minuta nadoknade vremena
Još pet minuta do kraja

79' Prve izmene
Menjaju oba trenera, Mitrković umesto Uroševića uvodi ofanzivnog Kosovića, dok Kosanović umesto Alivodića u igru ubacuje Ivanovića.
76' Opsada Napretkovog gola
Dve šanse za Partizan u nizu, prvo Petrović brani šut Markovića glavom posle kornera, a zatim gosti uspevaju da izblokiraju kanonanu Jankovića, Zakarića i Miletića.
72' Crveni karton!
Partizan će imati desetoricu igrača u završnici meča, Armin Đerlek dobija drugi žuti karton.
Gol Nikolića
69' Zakarić dobro šutira
Solidan pokušaj Zakarića sa desetak metara iz okreta, ali sigurna intervencija Petrovića.
GOOOOOOL!
Surova kazna za Partizan, Napredak izjednačio na 1:1!

Fantastičan gol Alekse Vukanovića, petom je savladao Stojkovića nakon Samjuela po zemlji sa desne strane. Napredak je poravnao u napadu nakon što su crno-beli olako ispustili kontru "tri na dva".
61' Nonšalancija upropastila kontru
Sjajna šansa za Partizan da verovatno reši meč, imali su crno-beli kontranapad "tri na dva", ali su previše nonšalantno reagovali Jankovića i Gomeš i prilika je propala.

54' Gužva u šesnaestercu
Gužva u kaznenom prostoru Napretka posle kornera, na kraju Zakarić šutira snažno iskosa sa leve strane, Valijente na drugoj stativi ne stiže da postavi nogu, pa lopta odlazi daleko od gola.
48' Nikolić propustio zicer
Sjajna šansa za Partizan da povede 2:0, Janković je ukrao loptu i sjajno priograo usamljenog Nikolića na levoj strani kaznenog, ali on iako neometan šutira pored gola.
Prvo poluvreme u slikama

Poluvreme
Jedna dobra akcija, jedna dobra šansa i Partizan ima minimalno vođstvo posle 45 minuta.
44' Zamalo autogol
Malo je nedostajalo da bude 2:0. Posle lošeg centaršuta Jankovića sa desne strane, Boranijašević je loše reagovao u svom kaznenom i zamalo savladao sopstvenog golmana.
37' Đerlek zapretio iz slobodnjaka
Slobodan udarac na oko 25 metara od gola Napretka. Đerlek ovaj put šutira direktno ka golu, dobar udarac, ali lopta odlazi za malo pored stative u gol-aut.
36' Sjajna saradnja Nikolića i Gomeša
Dupli pas Gomeša i Nikolića, ali neprecizna završnica Rikarda.
32' Crno-beli se prekombinovali
Dobra pozicija za crno-bele da iz slobodnog udarca ugroze gol Napretka, ali su se prekombinovali.
25' Tvrda utakmica
Partizan je malo "stao na loptu", umrtvio je ritam igre, pa gledamo tvrdu borbu između dva kaznena.
15' Opet preti isti triling
Nova dobra kontra Partizana preko Nikolića, sjajno proigrava Jankovića koji kasno prosleđuje loptu do Rikarda, a ovaj pravi faul.
Strelac

5' Prva ozbiljna situacija
Dobar pas iza leđa Napretkove odbrane dobio je Rikardo, on prolazi golmana, ali odlazi suviše ukoso od gola i prilika propada.
GOOOOOL!
Partizan vodi 1:0!

Rikardo Gomeš je prošao po levoj strani i proigrao u kaznenom prostoru Marka Jankovića, ovaj odmah šalje loptu na drugu stativu gde se ubacuje Nemanja Nikolić i trese mrežu Napretka.
3' Pritisak domaćina
Partizan kontroliše ritam u uvodnim minutima, crno-beli forsiraju napad po levoj strani, ali za sada nema gol šansi.