Kup Srbije, polufinale: Crvena zvezda – Novi Pazar 8:0 (5:0)

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pobedom nad Novim Pazarom (8:0) u Beogradu.

Dobro došli
Zajedno ćemo ispratiti meč polufinala Kupa Srbije.

Rivali na "Marakani", od 18.30, biće Crvena zvezda i Novi Pazar.
KRAJ!
89' Goool
Motika dodao Stankoviću, koji je postigao i drugi gol na meču.

Potpuni debakl Pazara.
81' Gooool
Stanić je demonstrirao kakav šut poseduje.

Golčina Zvezdinog rezervista.

Precizan udarac sa ivice šesnaesterca, bio je nedostižan za Vujanca, koji je bacanjem samo ulepšao gol.

Inače, ovo je prvenac za Stanića u dresu Zvezde.
76' Solidni Kanga
"Opalio" je Gabonac iz velike daljine posle prekida, ali je lopta otišla preko gola.
70' Poslednja izmena kod Pazara
Jovića je zamenio Trtovac.

Ulazimo u poslednjih dvadesetak minuta meča.
62' Nove izmene
Prvo kod Zvezde. Pankov zamenio Dragovića, a Stanić Ivanića.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
58' Goool
Prvi gol u karijeri za crveno-bele postigao je mladi Nikola Stanković.

Sigurno je izveo penal.
57' Penal!
Novi penal za Zvezdu.

Pičini je bio na desnoj strani, centrirao, da bi ga pokupio Jović, što je sudiji bilo dovoljno da pokaže na belu tačku.
52' Zvezda želi još neki gol
Pokušavaju crveno-beli da postignu još golova.

Imaju loptu u nogama i tako ne dozvoljavaju gostima šansu da organizuju koliko-toliko pristojan napad.
Počelo drugo poluvreme
Sivić napravio trostruku izmenu.

Menjao je i Stanković, koji je mladog prezimenjaka Nikolu ubacio umesto Srnića, a u igri je i Andrija Radulović, koji je zamenio Rodića. Takođe, Nemanja Motika je ušao umesto Ohija.

POLUVREME
Prvih 45 minuta proteklo je u znaku fudbalera Zvezde.

Šanse, šutevi, posed i ono najvažnije – golovi.

Šampion Srbije je za samo 23 minuta postigao čak pet golova.

Dva je dao Ohi, dok su po jednom pogađali Ben, Pavkov i Ivanić.
45' Pavkov završio na zemlji
Stuštio se ka golu, pao, ali je Milanović odmahnuo rukom.

Da je bio faul, vrlo verovatno da bi Pazar ostao sa desetoricom.
40' Oštar start
Pavkov je dobio udarac od Rubežića, koji je pomalo neoprezno startovao.
34' Nešto mirnije
Nakon upaljene "petarde" u 23. minutu, narednih desetak protekla su u nešto mirnijem ritmu.

Pitanje pobednika već je rešeno...

23' Petarda na "Marakani"
Zvezda nakon samo 23 minuta vodi sa čak 5:0.

Mirko Ivanić je lepo pogodio sa ivice šesnaesterca dalji ugao gola koji čuva Vujanac.

20' Goool!
Izleteo je golman Vujanac i u pokušaju da uhvati loptu, sudario se sa Zimonjićem.

Lopta se odbila tačno na nogu Ohiju, koji ju je lagano ubacio u mrežu.
15' Gooooool!
Nakon asistencije, Pavkov se upisao i u listu strelaca.

Primio je dugu loptu, a onda sa dvadesetak metara poslao neodbranjiv udarac u ugao gola Pazara.

Gledao se VAR zbog eventualnog igranja rukom napadača crveno-belih, ali je Milanović pokazao na centar.
12' Gool!
Ohi Omoidžuanfo je bio siguran sa "kreča" i tako duplirao vođstvo crveno-belih, 2:0.
VAR – pa penal!
Ohi je šutirao glavom, a lopta je u ruku pogodila defanzivca Pazara.

Sudija Milanović je gledao snimak i pokazao na belu tačku.

Vahid Zimonjić je dobio još i žuti karton.
6' Goooooool!
Nakon dve uvodne šanse, treća je bila "srećna" za Zvezdu.

Pavkov je kroz sredinu proigrao Bena, koji je lako realizovao "1 na 1" situaciju.

Samo je prebacio golmana Vujanca i postigao 83. gol u crveno-belom dresu.
 Ben 6, Ohi 12p, 20, Pavkov 15, Ivanić 23, Stanković 58p, 89, Stanić 81
  CZV   NPZ
  8 : 0
4' Nova šansa za domaće
Posle centaršuta Kange, Pavkov je glavom šutirao, ali je Vujanac odbranio taj udarac.
2' Prva prilika za Zvezdu
Posle kratke kombinacije nakon kornera, Dragović je na drugoj stativi, iz ne baš lake pozicije, pokušao glavom i šutirao preko gola.
1' Utakmica je počela!
Prvi sa centra su krenuli gosti, koji igraju u plavoj opremi i napadaju sa desne na levu stranu.
Igrači su na terenu
Utakmica će kasniti oko pet minuta.
Sastavi – Zvezda bez Kataija

Dejan Stanković, trener Crvene zvezde
Neæe biti teško spremiti igraèe za ono što sledi, cela godina je takva, dosta utakmica, veæ 52 ove sezone i svesni smo šta nam donosi sutrašnji rezultat pri ostvarivanju ciljeva. Umor se brzo prebrodi, svaka sledeæa utakmica je najbitnija, tako da æemo biti spremni
Tomislav Sivić, trener Novog Pazara
Možda nije realno da prièamo kako æemo da pobedimo najbolju domaæu ekipu, ali nije nemoguæe. Kup i manjim klubovima ostavlja nadu u podvig. U formi smo i idemo da odigramo dobro. Poštujemo Crvenu zvezdu, koja je u najboljem ritmu i daje èetiri, pet golova po utakmici. Hoæemo da popravimo sliku od prošlog puta, kada smo bili na nekom poèetku. Brzo smo primili golove u Beogradu i delovali nemoæno