Kup Srbije, 1/4f: Partizan – Loznica 2:0 (2:0)

Fudbaleri Partizana savladali su Loznicu 2:0 (2:0) i plasirali su se u polufinale Kupa Srbije.

Gomeš 33, Marković 45+1
  PAR   LOZ
  2 : 0
Kraj utakmice
Pobeda Partizana protiv Loznice 2:0 (2:0).

Partizan je u polufinalu Kupa Srbije.
Nadoknada
Još tri minuta.
90' Pokušaj Lutovca
Dobar pas Baždara na desnu stranu, jak udarac Lutovca i lopta ide pored gola.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
83' Partizan odrađuje posao
Bez uzbuđenja u završnici.
79' Izašao Milovanović
Igrač koji je ušao na poluvremenu izašao je iz igre.

Baždar je ušao.

77' Sjajna akcija
Natho u prostor do Miljkovića na desnu stranu, desni bek Partizana odigrava petom do Milovanovića, koji je izblokiran sa ivice kaznenog.
75' Stativa
Posle prodora po desnoj strani, Lutovac pogađa stativu.

67' Izmena u Partizanu
Izlaze Jović i Marković, ulaze Holender i Lutovac.
66' Umalo autogol
Natho iz kornera odigrava na ivicu kaznenog, gde Zdjelar hvata volej, Golović brani, a onda je štoper hteo da mu vrati loptu glavom i umalo ga lobovao.

Lopta završava u gol autu.
65' Blokirani udarci
Tri šuta Partizana blokirana u jednom napadu.
63' Loznica ima loptu
Gosti konačno dobijaju priliku da organizuju neki napad.

57' Ulazi Miljković
Izlazi Živković.

Miljković ponovo na terenu posle duže pauze.
56' Prvi šut Loznice
Udarac Radmanovca odlazi preko gola.
53' Živković pokušao
Dočekao je centaršut na drugoj stativi, ali je gađao pored gola.
Cela situacija
48' Žuti za Ivića
Oštar start fudbalera Loznice i prva javna opomena.
46' Počelo je drugo poluvreme
Marko Milovanović zamenio je strelca prvog gola Rikarda Gomeša.
Gol Markovića
Gol Rikarda

Kraj prvog poluvremena
Partizan vodi 2:0, golovima Rikarda i Markovića.
45+1' GOOL!
Lazar Marković je strelac.

Natho je ubacio loptu iz kornera, Jevtović dodaje na drugu stativu do Markovića, koji sa nekoliko metara smešta loptu u mrežu za 2:0.
Nadoknada
Još jedan minut.
45' Golović brani
Natho gađao pod prečku, sjajno brani golman Loznice.
44' Biće dobra šansa za Partizan
Srušen je Natho i slobodan udarac je sa 18 metara.

41' Posed lopte
82%-18% u korist Partizana.
40' Partizan želi drugi gol
Crno-beli nastavljaju da napadaju i da stvaraju šanse pred golom Loznice.
Reakcija Stanojevića na nedosuđeni penal

38' Pokušaj Saničanina
Udarac sa distance ide po sredini gola i Golović upisuje još jednu odbranu.
33' GOL!
Rikardo postiže gol glavom.

Natho je centrirao, Rikardo glavom sa peterca smešta loptu u dalji ugao i donosi prednost Partizanu.

Gomeš je stigao do 30. gola u sezoni u svim takmičenjima. Postigao je gol u sva tri takmičenja (Superliga, Kup, Liga konferencija).
32' Pokušaj Markovića
Za sada Golović brani dobro.

Ostaje 0:0.

24' Stanojević "poludeo"
Trener Partizana "urla" na sudiju.

Dobio je i žuti karton.

"Kako nije penal bre, da li je moguće? Kakav žuti karton, penal!", vikao je Stanojević.
23' Nema penala
Štoper Loznice ruši sa leđa Rikarda u petercu, koji je bio bliži lopti, ali nema penala.

Minaković pokazuje da je to samo korner.

Deluje da je velika greška sudije, pošto se Rikardo zagradio i srušio ga je fudbaler Loznice, koji nije ni pipnuo loptu.

17' Partizan pokušava
Solidan centaršut Markovića hvata Golović, pa je Rikardo izblokiran na penalu iz izgledne pozicije.
10' Nije se snašao Golović
Jović je gađao, udarac je bio bezopasan, ali golman Loznice ipak hvata loptu i sa njom prelazi liniju, pa je to korner.
9' Pokušaj Loznice
Gosti su došli do lopte, odigrali dobar napad, Matić je šutirao, ali veoma loše.

To je izblokirao Saničanin i Partizan je vratio posed i opet napada.
8' Partizan napada
Ređaju se napadi domaćina. Crno-beli žele rani gol na ovom meču. Loznica se organizovano brani.
4' Loš prijem lopte
Natho je organizovao napad, proigrao Jovića, ali je on loše primio loptu i golman ju je pokupio.
1' Počela je utakmica
Partizan za polufinale igra protiv drugoligaša Loznice.
Sastavi
Partizan: Stevanović – Živković, Miletić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jevtović – Marković, Natho, Jović – Rikardo

Loznica: Golović – Radmanovac, M. Nikolić, Ristivojević – Vrštanović, Ivić, N. Nikolić, Milinković, Kijevčanin – Matić, Vićentijević