10:05

Mesi i Inter nastavili sa pobedama – Srbin u centru sukoba VIDEO

Fudbaleri Intera iz Majamija pobedili su Montreal sa 3:2 posle preokreta.

EPA-EFE/CJ GUNTHER

Domaćin vodio sa 2:0, ali je do kraja usledio veliki preokret i Inter Majami je upisao peti trijumf u nizu.

Djuk je u 22. minutu doveo domaće u vođstvo, a samo deset minuta kasnije Vilsent povećao na 2:0.

Gosti su brzo odgovorili i do poluvremena uspeli sud a dođu do izjednačenja.
 Prvo je Rohas pogodio  iz slobodnog udarca u 44. minutu, a onda Suaresa posle kornera u poslednjim trenucima ovog dela igre.

Konačan rezultat postavio je Kremaši, koji je u 59. minutu na asistenciju Rohasa postigao treći gol za ekipu iz Majamija.

Što se tiče srpskih fudablera u MLS, Dejan Joveljić starter u ekipi LA Galaksija, ali nije uspeo da se na svom terenu upiše u strelce protiv Real Solt Lejka (2:2). Njegovo saigrač, golman Novak Mićović ovaj susret je gledao sa klupe.

Njujork siti kao gost pobedio je Toronto sa 2:3, a Jovan Mijatović nije dobio priliku, dok je Strahinja Tanasijević ušao tek u 90. minutu meča.

Tanasijević je na kraju meča našao u usred sukoba, kada je posle meča nastala velika gužva.

Srpskog igrača saigrači su izvukli iz mase, kako ne biu došlo do većeg incidenta.