Nedelja, 13.04.2014.

20:59

Preokret Jagodine u četiri minuta

Fudbleri Jagodine zatvoril su 23. kolo Jelen Superlige pobedom nad Radničkim iz Niša sa 2:1, preokretom u poslednjih pet minuta.

Nišlije su povele u Jagodini početkom drugog poluvremena posle akcije Pejčića koju je završio Krstić.

Ipak, domaćin u 86. minutu stiže do izjednačenja golom Šušnjara, posle dodavanja Pešića, da bi samo četiri minute kasnije Đurić doneo pobedu Jagodini i radost domaćim navijačima.

Jagodina je dobila drugi put u poslednja tri kola i iskoristila poraz trećeplasiranog Čukaričkog, te smanjila zaostatak za "Brđanima" na samo jedan bod.

Radnički je drugim porazom u tri kola ostao na osmoj poziciji sa 31 bodom, deset više od tria iz zone ispadanja.