Nova vest
Logo
Košarka

Ponedeljak, 25.07.2022.

10:01

"Najpotcenjeniji svih vremena? Bodiroga"

Francuski košarkaš Nikola Batum rekao je da je Dejan Bodiroga najpotecenjeniji Evropljanin svih vremena.

Autor: LN  |  Izvor: B92

FOTO: SRDJAN STEVANOVIC

Batum je na Tviteru odgovarao na raznorazna pitanja navijača.

Jedno od njih ticalo se toga ko je najpotcenjenijih igrač Evrope ikada.

"Bodroga...", kratko i jasno je poručio dugogodišnji NBA as.

Upravo mu je višegodišnji boravak u NBA ligi najveći uspeh koji je ostvario u karijeri, a konstantno igranje je najteža stvar u ulozi NBA igrača.

Igrač Los Anđeles Klipersa rekao je da mu je najsramnije sećanje od dolaska u taj tim poraz od 50 razlike od Dalasa posle Božića 2020, kao i da je uzbuđen zbog igranja sa Džonom Volom.

Njegove tri omiljena francuska košarkaša su Toni Parker, Boris Dijao i Antoan Rigodo.

Najbolja petorka reprezentacije Francuske svih vremena je: Toni Parker, Boris Dijao, Nando de Kolo, Mikael Želabal i Rudi Gober.

Zašto nosi broj 33? Zato što mu je idol bio Skoti Pipen.

Batum neće igrati za Francuze na Evrobasketu zbog povrede, a među favorite, pored svoje zemlje, svrstava i: Sloveniju, Srbiju, Grčku, Nemačku, Litvaniju i Hrvatsku.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

62 Komentari

Podeli:

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu