Četvrtak, 17.08.2017.

21:00

LE: Dinamo izvukao remi u 90+5 protiv Skenderbega

Ekipa Dinamo Zagreba odigrala je 1:1 pred domaćom publikom protiv Skenderbega u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Hrvatski klub izvukao je remi, pošto je 90+5 minutu Anđelo Enrikes postigao izjednačujući gol.

Gosti su do prednosti došli u 37. minutu kada je Liridon Lafiti poslao loptu iza mreže golmana albanskog kluba.

Kada je reč o ostalim utakmica Apolon je pred svojim navijačima pobedio Mitjiland sa 3:2, dok su Bate i Aleksandrija remizirali 1:1.

Od 19.00 igrala je i Crvena zvezda koja je hrabrom igrom izdržala donekle u Krasnodaru, pošto je poražena sa 3:2.

Revanš mečevi igraju se za nedelju dana.