33. kolo: Crvena zvezda – Čukarički 1:0 (1:0)

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su novi trijumf u Superligi Srbije, pošto su u 3. kolu plej-ofa bili bolji od Čukaričkog rezultatom 1:0 (1:0).

Dobro došli!
Zajedno ćemo pratiti dešavanja iz utakmice 33. kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Čukaričkog.

Budite uz B92.net!
Kraj utakmice na stadionu "Rajko Mitić"
Zvezda relativno lako dolazi do nova tri boda u šampionskoj trci.

Čukarički će žaliti za prilikom Ergelaša u 88. minutu.
Četiri minuta nadoknade
Iako su pauze zbog nekoliko povreda Borjana trajale mnogo duže.
88' Najbolja šansa za Čukarički!
Eraković se okliznuo i poklonio priliku Ergelašu, ali ga je u poslednjem momentu izblokirao Gajić.

Velika je to bila prilika za izjednačenje.
84' Veoma slab ritam utakmice
Zvezda ide ka laganoj pobedi, Čukarički je potpuno bezopasan.
75' Velika šansa za Ohija!
Još jedna situacija u kojoj promašuje Norvežanin.

Od 166. "večitog" derbija u kom je postigao gol traje njegov pad u formi.
Više od pet minuta traje pauza na "Marakani"
Njemu se pomoć ukazuje na terenu, pa zato i dalje čekamo da se meč nastavi.
67' Sudar Borjana i Erakovića
Ako je verovati gestikulaciji Borjana, ovo uopšte ne deluje dobro.
64' Zvezda kontroliše meč
Pavkov izlazi, a zameniće ga Ohi.

Takođe teren napušta i Ben, a u igri je sada Srnić.
58' Borjan se žali na povredu
Deluje da je u pitanju problem sa kvadricepsom.

Trenutno je pauza dok se ukazuje pomoć Zvezdinom kapitenu.
54' Ivanić u velikoj šansi
Ušao je u kazneni prostor sa leve strane, gađao bliži ugao, ali je Mićović nogom odbranio taj udarac.

Odlična prilika za Zvezdu.
Nastavljena je utakmica!
Zvezda nastavlja sa napadima.

Kraj prvog poluvremena
Zvezda vodi golom Bena iz finiša prvog dela.
43' Ređaju se napadi Zvezde
Najpre je Pavkov imao izglednu situaciju, ali je pogodio Šapića na putu ka golu.

U nastavku akcije je Mićović katastrofalno reagovao na centaršut sa leve strane i promašio loptu, ali je njegova odbrana nekako uspela da otkloni opasnost.
39' GOOOOOOL!
Zvezda vodi!

Sanogo je šutirao sa velike udaljenosti, a lopta se spletom okolnosti odbila do El Fardu Bena.

On je to iskoristio da lažnjakom izbaci čuvara ispred sebe i desnom nogom zatrese mrežu Čukaričkog.
37' Borjan spasao Zvezdu!
Miladin Stevanović je odlično izveo slobodan udarac, ali je kapiten Zvezde izvadio loptu iz rašlji i izbacio je u korner.
30' Zapretio je i Čukarički
Dobar protiv udar gostiju, Kovač je vukao loptu u situaciji tri na tri, odlučio se za šut i loše ga je izveo levom nogom.
27' Stativa!
Pogađa je Milan Pavkov posle kornera sa desne strane.

Mićović je krenuo, pa se vratio na gol-liniju, ali je imao sreće da Zvezdin napadač ne bude dovoljno precizan.

Pre utakmice Nenad Krstičić je dobio dres sa brojem 100:
Zbog trocifrenog broja odigranih utakmica u crveno-belom dresu.

23' Katai iz slobodnog udarca umalo nije zatresao mrežu
Živi zid je zakačio loptu, ona promenila smer i prevarila Mićovića, ali je završila u korneru.
22' Prva opasna situacija pred golom Čukaričkog
Posle kornera Bena sa leve strane, lopta je došla do Rodića koji sa nekih pet metara iskosa šalje loptu u sredinu, ali tamo ne pronalazi nijednog svog saigrača.
15' Čukarički se odlično brani
Izabranici Milana Lešnjaka za sada veoma dobro stoje u bloku i ne dozvoljavaju nijednu šansu crveno-belima.
10' Bez uzbuđenja za sada na "Marakani"
Lopta je uglavnom u nogama domaćih igrača.
3' Jak pljusak u Beogradu otežaće igru Zvezdi i Čukaričkom
Već u uvodnim minutima vidimo da je teren u lošem stanju i vrlo natopljen.