21. kolo: TSC – Crvena zvezda 2:3

Fudbaleri Crvene zvezde su rezultatom 3:2 pobedili TSC u poslednjem meču jesenjeg dela sezone.

Banjac 7, Stanojlović 18  – Ivanić 14, Pavkov 32, 55
  TSC   CZV
  2 : 3
KRAJ
93' Oštar faul Kange
Žuti karton za fudbalera Crvene zvezde zbog prekrašaja kojim je sprečena kontra
90' Dragović se žali na povredu
Neko ga je nehotično nagazio.

Još 3 minuta igre u Bačkoj Topoli
85' Ofsajd
Velika prilika za Crvenu zvezdu i umalo je to bio četvrti gol gostiju, ali je Rišairo Živković uhvaćen u ofsajd poziciji

80' Još 10 minuta utakmice
Korner za TSC koji izvodi Banjac, a Popović na kraju hvata loptu posle malo problema. Zvezda vodi 3:2
75' Treći korner za TSC
Ovo može da bude opasno...

Solidan centaršut, ali Pavkov na prvoj stativi pravovremeno reaguje i otklanja opasnost

68' Nova izmena u TSC
Petrović izlati menja ga Milićević
64' Preti Zvezda
Sve više i sve češće gledamo opasne napade crveno-belih, Filipović je bio na mukama sada, ali je uspeo da odbrani gol svog tima. Ostaje 3:2 za Zvezdu
57' Umalo 3:3
Petrović je glavom šutirao ka golu Zvezde, ali lopta ide preko prečke
55' Goooooooooooooool
Milan Pavkov na pravom mestu u pravo vreme za prvo vođstvo Crvene zvezde u Bačkoj Topoli večeras. Vukanović je sjajno uposlio Ivanića, ovaj šutirao i golman to brani, pa Pavkov "gura" loptu u gol za 2:3

53' Umalo gol
Aranđel Stojković šutira sa velike udaljenosti, bio je to snažan i opasan pokušaj i lopta odlazi malo iznad prečke
50' Prinudna izmena
Krsmanović menja Stanojlovića (bonus za bonus)

Odmah posle toga preti Slavoljub Srnić, ali ostaje 2:2 na semaforu

46' Počelo je drugo poluvreme
Odmah povreda, Stanojlović je ostao da leži
Kraj prvog poluvremena
Odlično poluvreme, 45 minuta sjajnog fudbala i 4 pogotka po 2 na obe strane

Šta nas čeka u nastavku?
45' 2 minuta nadoknade
Sudija Jeknić je tako pokazao, a u nastavku Tomanović dobija žuti karton nakon puštene prednosti...

42' I u Zvezdi žuti karton
Radovan Pankov pravi prekršaj na sredini terena i zaradio je javnu opomenu. Baš kao i Leandro u 30. minutu u redovima TSC–a
38 Par dobrih napada
Oprobao je šut i Mirko Ivanić, ali pokušaj sa distance bio je identičan onom Aleksandra Kataija. Nije morao da interveniše Filipović.

Imao je i Đakovac dobru šansu na drugoj strani, ali je realizacija takođe bila nešto lošija i ostaje 2:2

32' Goooooooooooool
Pavkov! Opet je nerešeno!
30' Prvi žuti karton
Leandro, brazilski defanzivac TSC–a, zaradio je prvi žuti karton na utakmici presekavši kontru Crvene zvezde na sredini terena

TSC konstantno napada, agresivna igra domaćeg tima

28' Prva izmena
Njegoš Petrović izlazi, u igri je Slavoljub Srnić.

Nije mogao Petrović ad nastavi igru zbog problema sa povredom i Dejan Stanković pravi prvu prinudnu izmenu već u 28. minutu
27' Stanojlović opet preti
Odlična akcija TSC-a sa nekoliko kratkih dodavanja u kaznenom prostoru Zvezde, pa Stanojlović šutira snažno u bliži ugao, a Popović odlično reaguje i brani to pa je stigao novi korner za domaći tim.

Stojković je posle tog kornera zapretio, ali je Pankov izbacio loptu i vratio je u posed TSC–u koji je oprezno krenuo u novi napad, ali su se prekombinovali i izgubili loptu.

18' Goooooooool
TSC opet vodi, 2:1 je rezultat, a bila je to sjajna reakcija Banjca, Mihajlo Banjac je asistirao je Slobodanu Stanojloviću, koji je tukao iz prve i zatresao mrežu.

VAR je to ubrzo potvrdio, a TSC nastavlja da igra agresivno protiv favorizovanih crveno-belih...
14' Gooooooooooool
Zvezda stiže do izjednačenja! Ivanić
13' Prečka
Mogla je Zvezda do poravnanja, ali je Pavkov pogodio prečku!
8' Odmah preti Zvezda
Pavkov je bio u opasnoj akciji i velikoj šansi u kojoj je mogao da donese poravnanje jako brzo, ali je Leandro sjajno intervenisao i bio je to korner za Zvezdu posle kog je udarac dobio upravo Pavkov, a onda i novi korner posle koga je načinjen faul u napadu nad Tomanovićem i lopta se vraća u posed ekipi TSC
7' Gooooooool
TSC koristi veliki kiks odbrane Crvene zvezde i golmana Popovića i preko Banjca dolazi do velikih 1:0 već u 7. minutu utakmice
2' Prvi opasan napad
TSC je zapretio iz kontra-napada i Zvezda je po prvi put morala da brine o svom golu, ali je nakon šuta Petrovića iz voleja lopta završila pored gola i nije bila potrebna reakcija golmana Popovića
1' Utakmica je počela