Vaterpolisti Breše prvi su polufinalisti Fajnal-ejta Lige šampiona koji se igra u Beogradu na bazenu „11. april“.

Izvor: B92, Tanjug

Autor:B92, Tanjug

FOTO TANJUG/ VK NOVI BEOGRAD/ DJORDJE KOSTIC/bs

Italijanski tim je opravdao ulogu favorita i veoma ubedljivo pobedio Hanover sa 12:5 (4:1, 3:1, 3:2, 2:1).

Pitanje pobednika praktično je rešeno već u prvom poluvremenu kada je Breša stekla pet golova prednosti.

Najefikasniji u pobedničkom taboru bio je đakopo Alesiani sa tri gola, dok se naš reprezentativac u redovima italijanskog tima đorđe Lazić nije upisao u strelce.

Protivnik Breše u polufinalu biće bolji iz duela između Novog Beograda i Marseja, a taj meč na programu je danas od 18 sati i 30 minuta.