Ronaldo potvrdio 21. pobedu Juventusa u Seriji A

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu u Torinu Frosinone sa 3:0, u utakmici 24. kola italijanskog prvenstva.

Izvor: PT

Petak, 15.02.2019.

22:45

Juventus je poveo u šestom minutu golom Paula Dibale, a prednost je udvostručio Leonardo Bonuči u 17. minutu.

Konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo u 63. minutu. To je njegov 21. gol u sezoni.

Crno-beli su i dalje jedina neporažena ekipa u Seriji A ove sezone, imaju 66 bodova, 14 više ali i utakmicu više od drugoplasiranog Napolija.

Frosinone je pretrpeo 14. poraz i zauzima pretposlednje mesto na tabeli sa 16 bodova.