23. kolo: Inđija – Crvena zvezda 1:1

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Inđijom 1:1, u 23. kolu Linglong Superlige.

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti meč 23. kola Superlige Srbije između Inđije i Crvene zvezde.

Utakmica počinje u 14.00 časova.
Kraj! Inđija je odolela!

6 minuta nadoknade!
90' Velika šansa!
Sjajna prilika za Zvezdu da preokrene, Ben je "pogodio" u glavu iz kornera Babića, ali njegov šut brani golman Inđije.
85' Crveni karton!
Očekivano, Inđija ostaje sa igračem manje u završnici meča. Čermelj je neoprezno startovao u skok duelu i dobio drugi žuti karaton.
Mat u 3 poteza
80' Zvezda juri preokret
Ne popušta pritisak crveno-belih, goste deset minuta deli od boda.
75' GOOOOOL!
Zvezda izjednačila – 1:1!

Inđija nije izdržala. Nikolić šalje dijagonalu do Gobeljića desno od kaznenog prostora domaćina. Bek Zvezde šalje nisku loptu u peterac, gde El Fardu Ben reaguje brže od svog čuvara Jovanovića i snažnim udarcem zakucava fudbal u mrežu.
73' Nikolić neprecizan iz prekida
Slobodan udarac za Zvezdu iz dobre pozicije, iskosa sa leve strane, Nikolić prebacuje živi zid, ali lopta odlazi pored gola.
70' Raste nervoza
Crveno-beli kruže oko kaznenog prostora Inđije, ali ne uspevaju da stvore gol šansu. Gosti postaju sve nervozniji, dok domaćin igra izuzetno disciplinovano.

63' Samo što je ušao – žuti!
Dimitrov odmah pravi faul i dobija žuti karton. On je već sedmi igrač Inđije sa javnom opomenom.
63' Prva izmena u Inđiji
Izlazi Mihajlo Banjac koji dobija veliki aplauz sa tribina, a menja ga oporavljeni Srđan Dimitrov.
62' Najbolja šansa za Zvezdu
Najbolja prilika za goste, Gobeljić se iz drugog plana ubacio u kazneni prostor, imao je posle centaršuta Nikolića jedan na jedan sa golmanom Inđije, ali nogom brani Preković.
60' Borjan sprečio 0:2!
Iznenada velika šansa za Bastajića za 2:0, ali Milan Borjan spasava Zvezdu.
Vulić je ostao u svlačionici

53' Inđija pod pritiskom
Žestoka ofanziva Zvezde sa dvojicom napadača, domaći igrači povremeno pribegavaju oštrijim faulovima, a s obzirom da već imaju 5 žuti kartona preti im isključenje ako tako nastave.
46' Dvostruka izmena u Zvezdi
Dejan Stanković je odmah reagovao na poluvremenu, izveo je Vulića i Gavrića, a uveo Garsiju i Pavkova.
Poluvreme – Zvezda gubi od Inđije
Posle prvih 45 minuta, Inđija – Crvena zvezda 1:0.

Strelac: Krasić u 36. minutu.
48' Žuti karton za Bastajića
Bastajić je vukao za dres Pankova.
45+ Igraće se još dva minuta
45' Oštar start Vidića
Veznjak domaćih je sa leđa, bez namere da ide na loptu, startovao nad Benom i zaradio žuti karton.
Vodeći gol Krasića
36' GOOOOOL!
Vodi Inđija – 1:0

Velika greška veznog reda Zvezde, Purtić je brzo gurnuo loptu u prazan prostor između štopera crveno-belih, Krasić je uspeo da pobegne Rodiću, a zatim preciznim udarcem levom nogom matirao Borjana.
35' Novi žuti karton
Ponovo je "požuteo" štoper domaćih, ovoga puta Jovanović. On je laktom udario Vukanovića.

Starsport
33' Konačno šut
Drugi udarac u okvir gola domaće ekipe uputio je Ben. Namestio se krilni napadač crveno-belih na levu nogu, ali je Preković siguran.
28' Nema prilika
Vodi se velika borba na sredini terena. Inđija čeka na svojoj polovini eventualnu kontru, dok Zvezda ne uspeva da napravi konkretnu priliku.
21' Ben završio na zemlji
Ben nije uspeo da lepo uhvati "makazice" i tom prilikom se nezgodno prizemljio. Utakmica je nakratko bila prekinuta.

Starsport
18' Moglo je da bude opasno
Nije uspeo Vukanović na drugoj stativi da isprati kako treba centaršut Vulića.

Crveno-beli i dalje bez prave šanse da ugroze gol Prekovića.
13' Nespretna reakcija defanzivaca gostiju
Banajc je uposlio Krasića, koji je centrirao, ali Borjan je siguran. Prilikom intervencije sudario se sa Gobeljićem, međutim, nije došlo ni do kakvih povreda.
11' Prvi žuti karton
Mihajlov je visoko podigao nogu i tom prilikom faulirao Vukanovića. Ovo je prvi žuti karton na meču.
9' Prvi šut u okvir
Gavrić je šutirao iskosa, ali pravo u Miloja Prekovića.
8' Banjac pao
Banjac je pao nakon starta Babića, ali sudija Anđelovski odmahuje rukom.

Start je bio van kaznenog prostora, a fudbaleri Inđije se nisu mnogo bunili.
4' Krasić neoprezan
Napadač Inđije neoprezno je startovao nad Babićem, ali je prošao bez žutog kartona.
1' Utakmica je počela