Pratićemo sva dešavanja iz minuta u minut.

Kraj utakmice!
Domikanska Republika – Srbija 0:0
Počela je sudijska nadoknada
Sam finiš – pet minuta do kraja
81' Ogromna šansa za Aleksića
Opet je Birmančević uradio veliki posao, ubacio loptu, ali je Aleksić zakasnio pred praznim golom.
79' Na kratko prekinuta uspavanka
Birmančević, najbolji pojedinac meča, probio je po levoj strani, uposlio Nišića, a ovaj Makarića, koji se spetljao na samo nekoliko metara od gola.
72' Druga pauza za osveženje
67' Domaći mogli do gola
Natalući je bio u prodoru, ali ga je Urošević u petercu nekako zaustavio,

Bilo je opasno.
63' Period mirnije igre
Bez većih uzbuđenja.

Domaćin je stao u blok, dok Srbija nema dovoljno kreacije...
57' Opet Birmančević
Bio je u naletu, ali je u poslednjem trenutku izblokiran.
47' Birmančević u šansi
Imao je slobodnjak na 20ak metara od gola, ali je slabo izveo.

Dijas je uhvatio loptu...
Dve izmene u Srbiji
Na terenu su Aksentijević i Čović, a izašli su Tufegdžić i Vlalukin.
Počelo je drugo poluvreme
Opis prvog dela
Srbija je bila bolja i zaslužila gol, ali se na odmor otišlo sa 0:0.

Veliki udeo u tome imao je i sudija koji je poništio čist gol Miljana Vukadinovića u komičnoj situaciji, ali šta je tu je.

Srbija je ubrzo posle toga pogodila stativu, imala još nekoliko prilika, ali nije uspela da matira Dijasa.

Sa druge strane, Dominikana je dva puta ozbiljno pretila i to posebno Romero koji je promašio zicer u 15. minutu.

Sve u svemu, zanimljivih 45 minuta u Santo Domingu.
Kraj prvog poluvremena
38' Sjajni Petrović
Naš golman je odlično intervenisao posle slobodnog udarca Pinede.

Hteo je da ga iznenadi iz ugla, ali je čuvar mreže Čukaričkog nije dao.
33' Srbija ima inicijativu
Igra se pred golom Dominikane, ali domaćin još odoleva Srbiji.
25' Pauza je osveženje
15' Stativa Birmančevića
Bio je u odličnom prodoru, ali je pogodio stativu sa samo pet metara.

Šteta.
10' Srbiji poništen čist gol!
Miljanu Vukadinoviću je poništen čist gol.

Krilni fudbaler Vojvodine dobio je loptu u prostor, maestralno proturio loptu kroz noge čuvaru i pogodio suprotan ugao, slaveći gol.

Prolazili su minuti, igrači su nosili loptu na centar, a sudija poništio gol smatrajući da je Lukić ometao golmana.

I pogrešio jer je golman Dominikane svakako bio daleko.
7' Mnogo sreće za Srbiju!
Šta je sad Romero promašio.

Mićević je loše procenio let lopte, prikrao mu se Romero, prebacio golmana, ali pored gola...
2' Birmančević prvi pretio
Krilo Čukaričkog je bilo u šansi, ali je izblokirano u poslednjem trenutku.
Počeo je meč
Igrači su na terenu
Slede himne
Sastav Dominikane
Ilija Stolica u najavi meča
"Prethodnih dana stekli smo utisak da dominikanska javnost na nas gleda sa velikim respektom. Domaćini smatraju da imamo kvalitet, podsećajući da smo savladali Rusiju s 5:0 u Ligi nacija. Našu utakmicu predstavljaju sa ogromnim poštovanjem i uvažavanjem. Posebno naglašavaju da je istorijska, jer nemaju prilike da ugoste evropsku selekciju u Dominikani. Nema sumnje da će biti meč kao da je za bodove. Imaćemo maksimalno ozbiljan pristup, iako su okolnosti takve da su naši igrači na sredini pri-premnog perioda. Morali smo takođe, da promenimo vremensku zonu i klimu. Došli smo četiri dana ranije, verujem da ćemo pokazati da smo se adaptirali", rekao je Stolica.
Ambijent pred start utakmice
Postava "orlova"
Dominikanska Republika – Srbija 0:0
Reprezentacija Srbije, sa igračima uglavnom iz Superlige, odigrala je bez golova protiv Dominikanse Republike u prijateljskom meču.