2:39

Pistonsi prejaki za Rajakovićev Detroit VIDEO

Košarkaši Detroita savladali su Toronto sa 113:104.

Profimedia

Tako su izabranici Darka Rajakovića nastavili niz poraza, bio je ovo peti uzastopni poraz Reptorsa, dok su Pistonsi upisali drugu uzastopnu pobedu.

Detroit je bolje otvorio susret, dobio prvu deonicu sa 32:27, ali je na poluvremenu bio u zaostatku, pošto je Toronto uspeo da se uzdigne u drugoj četvrtini i na odmor ode sa prednošću od 57:52.

Međutim, usledio je pad gostiju u nastavku, dozvolili su Detroitu da se krajem treće četvrtine vrati u igru i preuzme vođstvo.

Imali su Pistonsi u poslednjih 12 minuta u dva navrata i +16, tako da pobeda na kraju nije dolazila u pitanje.

U redovima pobedničke ekipe najefikasniji je bio Džejlen Duren sa 24 poena uz 8/9 iz igre i 8/10 sa linije penala.

Kejd Kaningem je dodao 19, Ajzea Stjuart 15, a Džejden Ajvi poen manje.

Kod Toronta, Imanuel Kvikli je bio najbolji da 25 poena, Keli Olijnik je dodao 19, a Brus Braun 17 poena.

Orlando je kod kuće pobedio ekipu Bruklina, 114:106.

Čak sedmorica u timu Orlanda imali su dvocifren učinak, najbokji je bio Paolo Bankero koji je postigao 21 poen.

Vendel Karter je dodao 15, a Franc Vagner poen manje.

Na drugoj strani, Kem Tomas je bio najraspoloženiji sa 21 poenom, dok je Mikal Bridžis dodao 17.