Rajakovićev tim ponovo upao u seriju poraza

Tim srpskog trenera Darka Rajakovića je poražen  u Bruklinu sa 106:102.

Bio je ovo duel dve ekipa koje su izgubile sve šanse da se nađu plej-inu.

Toronto na ovom meču opet je bio bez svog najboljeg igrača Ar Džej Bereta koji je propustio ovaj meč.

Najefikasniji je u timu Reptorsa bio Kvikli sa 32 poena, dok je Gredi Dik imao rekord sezone sa 24 poena.

Kod Bruklina Kem Tomas je upisao 23 poena i predvodio je Netse do nove pobede, dok je Denis Šruder upisao 21 poen.

Veoma neizvesno je bilo tokom prvog poluvremena, gde je posle prve četvrtine bilo izjednačen rezultat 27:27, a ekipa Toronta je na poluvremenu imala minimalnu prednost od 54:53.

Odlučujuća je bila poslednja četvrtina koju su domaći dobili sa 29:22 i koja je odlučila pobednika.