Utorak, 18.06.2013.
15:41
"Prandeli radi sjajan posao"
Trener Zenita Lućano Spaleti ocenio je da je selektor Ćezare Prandeli uneo u italijansku reprezentaciju pobednički duh i entuzijazam.
On je zadovoljan igrama reprezentacije Italije pod vođstvom selektora Prandelija koji ih je odveo do finala evropskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini, a sada vode u kvalifikacionoj grupi.
"Ovu reprezentaicju vidim kao ekipu velikog entuzijazma i pobedničkog duha, pre svega zahvaljujući Prandeliju", rekao je Spaleti komentarišući prvu utakmicu Italije protiv Meksika na Kupu konfederacija u Brazilu, koja je završena pobedom 'azura' od 2:1.
Spaleti je naglasio da selekcija Italije "ima kvalitete u mnogim elementima igre".
"Prandeli radi savršeno svoj posao i jedan je od najboljih stručnjaka današnjice", ocenio je Spaleti.
Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.
Komentari 1
Pogledaj komentare