Nova vest
Fudbal

Ponedeljak, 17.06.2013.

11:22

Džajić: Igrači, strpite se

Predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić upoznao je fudbalere sa trenutnom situacijom i zamolio ih za strpljenje po pitanju finansijskih obaveza.

Autor: MS  |  Izvor: B92, Beta

Podrazumevana plava slika

„Upoznao sam igrače sa trenutnom situacijom u kojoj se klub nalazi i koje su trenutne mogućnosti. Zamolio bih i za strpljenje po pitanju obaveza i nadam se da će klub do kraja decembra da ih ispuni. Na njima je da igraju i postignu rezultat“, rekao je Dragan Džajić na početku priprema fudbalera Crvene zvezde.

Prozivci je prisustvovalo 28 igrača, a Džajić je rekao da prelazni rok još nije počeo.

Dosta ima mladih fudbalera koji su tu za budućnost, ambicije su onolike kako tim bude sastavljen kada počnu prvenstvo i medjunarodne utakmice. Prelazni rok još nije počeo, dugo će trajati i videćemo.Situacija je takva kakva jeste", naveo je Džajić.

Na prozivci je bio i Aleksandar Pantić, koji je podneo zahtev za raskid ugovora, kao i Nikola Petković i Nikola Mikić, kojima ističu ugovori.

Od igrača koji su proteklu sezonu proveli na pozajmicama pojavili su se Marko Marinković, Ljubo Nenadić i Stevan Luković.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

12 Komentari

Podeli:

Partizan

Nula

Partizan je sezonu 2025/26 završio bez osvojenog trofeja. Od šokantnog odlaska Željka Obradovića u novembru, preko uspona i padova tokom godine, do poraza od Dubaija u finalu ABA lige – analiza sezone crno-belih.

Iva Jevtić

9:15

23 h

Partizan

Poslednji voz

Četvrta utakmica finala ABA lige donosi duel Partizana i Dubaija u Beogradu. Dubai vodi 2:1 u seriji, a crno-beli pred svojim navijačima traže pobedu i izjednačenje u borbi za titulu.

Iva Jevtić

8:30

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu