Petak, 23.08.2013.

14:17

Jovanović novi ministar prosvete?

Tomislav Jovanović biće novi ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, saznaje „Politika” u krugovima bliskim Socijalističkoj partiji Srbije.

Izvor: B92

Default images

Jovanović je bio dugogodišnji prodekan Medicinskog fakulteta u Beogradu, a inače je redovni profesor fiziologije na ovom fakultetu.

On će biti još jedna nestranačka ličnost u rekonstruisanoj vladi, nakon što je mesto ministra finansija prihvatio Lazar Krstić.

Podsetimo, za B92 je potvrđeno da je među kandidatima za mesto ministra poljoprivrede srpska naučnica koja predaje u SAD Svetlana Živanović, dok je resor privrede ponuđen ekonomskom konsultantu Saši Raduloviću.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

42 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: