Selta 3:0, Larivej kao niko u ligi

Fudbaleri Selte pobedili su u Vigu Levante 3:0 u prvoj utakmici devetog kola španske Primere.

Petak, 24.10.2014.

23:37

Golove za Seltu postigli su Hoakin Larivej u 27. i 83, i Aleks Lopes u 90. minutu. Bivši igrač Vojvodine, Nemanja Radoja odigrao je novih 90 minuta za ekipu iz Viga.

Larivej je tako postigao peti pogodak, ukupno šest u prvenstvu, na isto toliko mečeva na domaćem terenu, a samo Kristijano Ronaldo (Real Madrid) i Kristijan Stuani (Espanjol) imaće priliku da izjednače njegov učinak narednog vikenda.

Selta je ovom pobedom izbila na šesto mesto na tabeli sa 16 bodova, dok je Levante 19. sa pet.

Centralni događaj predstojećeg vikenda svakako je El Klasiko između Reala i Barselone na Santijago Bernabeu, koji je na programu u subotu od 18 sati.