CEV: Težak posao za Vojvodinu u revanšu 1. kola

Odbojkaši Vojvodine izgubili su u Ljvovu od ukrajinskog Barkoma sa 3-1 (20:25, 25:20, 25:14, 25:22), u prvom kolu CEV kupa.

Sreda, 07.12.2016.

19:45

Getty images

Srpski vicešampion odlično je počeo duel na gostovanju u Ukrajini, dobio je prvi set sa 25:20, ali u nastavku ipak nije uspeo da osigura bolji rezultat pred revanš u Novom Sadu.

U naredna dva seta domaćin je bio ubedljiv, a Vojvodina je šansu propustila u četvrtom periodu kada je prišla na 20:19, ali nije uspela da izbori taj-brejk.

Petar Premović osvojio je 17, Miran Kujundžić 15, a Stevan Simić 11 poena. Kod pobednika, 24 poena je osvojio Tevkun, a 22 Bogatirov.