Uživo: Atalanta – Šahtjor, Real Madrid – Klub Briž

Utakmicama drugog kola nastavlja se takmičenje u fudbalskoj Ligi šampiona.

1 : 2
KRAJ
90+6 Gooooooooooooooooool
90+3 Umalo Briž da postigne i 3. gol
Skrajvers je odmah po ulasku u igru imao veliku priliku, ali je iz neposredne blizine šutirao preko gola
85' Gooooooooooooooooool
Kazemiro je glavom posle centaršuta Tonija Krosa uspeo da donese Realu izjednačenje, kakva ludnica u Madridu
80' Ulazimo u poslednjih 10 minuta, može li Real da izbegne poraz?
Briž je postigao dva pogotka u prvih 45 minuta i Real Madrid jednostavno nema adekvatan odgovor na to.
78' Minjole "ubio" saigrača
Eden Azar je odlično ubacio loptu u kazneni prostor Briža, Minjole je bio primoran da boksuje tu loptu i tom prilikom je "nokautirao" jednog od svojih saigrača
73' Bergamo – Bez golova u drugom poluvremenu
Posle dva pogotka u prvih 45 minuta u Italiji, iako se igra tečno golove nismo videli u uvodnih 20ak minuta. Rezultat je i dalje nerešen – Atalanta 1, Šahtjor 1
Da li je ovo regularan gol?
71' Dvostruki strelac Denis napušta igru
70' Modrić u šansi – ništa
Konstantno napadaju fudbaleri Real Madrida u drugom poluvremenu, uspeli su da postignu onaj jedan pogodak preko Serhija Ramosa
54' Kazemiro!
Odličan šut Kazemira
51' Real "naoštren" na startu
Zidan je bio veoma nezadovoljan izdanjem svojih igrača u prvom poluvremenu i verovatno im je to stavio do znanja u svlačionici, tako da zaista možemo videti ozbiljniji pristup Real Madrida
48' Karvahal iznudio korner
Prodor Karvahala po desnom boku nije bio tako bezazlen, a njegov udarac odbijen je u korner, pa su "Kraljevići" imali novi udarac iz ugla
46' Luka Jović ostao na klupi, Real juri zaostatak od dva gola
Tibo Kurtoa je otišao na klupu, a zamenio ga je Alfons Areola, takođe je Marselo zamenio Fernandesa.
Kraj prvog poluvremena
44' Dobra akcija Reala! Samo gol aut
Toni Kros je bio u prilici, kada je dobio loptu od Edena Azara i Krosov udarac je završio tik pored desne stative
41' Moraeš donosi Šahtjoru izjednačenje!
Moraeš je dobio sjajnu loptu u prostor od Alana Patrika. Prihvatio je obišao golmana Goljinija i poravnao rezultat u finišu prvog poluvremena
38' GOOOOOOOOOOOOOL
Denis je po drugi put matirao Kurtou, pa Klub Briž vodi rezultatom 2:0
35' Benzema propustio veliku šansu
Pokušao je Benzema da loptu pošalje u gol pored desne stative, ali je bio neprecizan na njegovu žalost i rezultat se nije menjao, Briž vodi na "Bernabeu" sa 1:0
28' Gooooooooooooool
Atalanta je napokon povela, Duvan Zapata je u 28. minutu utakmice zatresao mrežu Šahtjora za vođstvo italijanskog tima od 1:0
24' Real "steže obruč"
Sve su agresivniji i agresivniji domaći fudbaleri, ali su njihovi pokušaji do sada bili neprecizni, pa zbog toga imaju zaostatak od jednog gola
16' Atalanta promašila penal!
Josip Iličić je mogao da donese prednost Atalanti već u 16. minutu, ali je njegov udarac sa bele tačke odbranio Andrij Pjatov.
18' Bez golova u Italiji, Real se muči u Madridu
Na utakmici između Atalante i Šahtjora još uvek nismo videli gol, dok u Madridu, Real pokušava da izjednači
9' GOOOOOOOOOOL
Emanuel Denis je šokirao Real Madrid postigavši vodeći pogodak. Odbrana Reala je lako ispala u toj situaciji, prvobitno je dosuđen ofsajd, ali posle konsultacije sa VAR sudijama, presuđeno je da je pogodak regularan. Gol pogledajte OVDE.
8' Brižu poništen gol zbog ofsajda, gleda se VAR
7' Atalanta dominira
Sjajno su počeli fudbaleri Atalante, oni su u prošlom kolu bili ubedljivo poraženi od strane Dinamo Zagreba i imaju veliku želju da se dokažu pred svojom publikom u elitnom fudbalskom takmičenju.
4' Opasan napad Reala
Po levom boku je tekao ovaj napad Madriđana, ali su iz cele situacije izvukli jedino korner
1' Počele su utakmice!