<table class="score" cellpading="0" width="100%" cellspacing="0"> <tfoot> <tr> <td colspan="5"> Miletić 19, Zakarić 41, 71, Ivanović 90+4</td> </tr> </tfoot> <tbody> <tr class="county"> <td> </td> <td>PAR</td> <td> </td> <td>VOŽ</td> <td> </td> </tr> <tr class="number"> <td> </td> <td>4</td> <td>:</td> <td>0</td> <td> </td> </tr> </tbody> </table>

Partizan – Voždovac 4:0 (2:0)
Fudbaleri Partizana pobedili su Voždovac sa 4:0 u 11. kolu Superlige Srbije.

Starsportphoto
KRAJ! Ivanović pogodio za 4:0!
Partizan je pobedu krunisao golom Đorđa Ivanovića, posle čega je sudija Zoran Široki odmah svirao kraj meča.
Još tri minuta do kraja meča
Partizan privodi utakmicu kraju
90' Ističe polako devedeseti minut i crno-beli će ostvariti sedmu pobedu u Superligi Srbije.
Sjajan prijem Gomeša
Fudbaler Partizana početkom drugog poluvremena odlično je primio tešku loptu, potom je dobro i šutirao, ali je Ilić odbranio njegov pokušaj.

Zakarić i Pantić slave treći gol Partizana

Voždovac pokušava da dođe do počasnog gola
82' U ovim trenucima gostujući fudbaleri pokušavaju da dođu do počasnog gola, ali im to ne polazi za nogom. Do kraja ima još nekih desetak minuta.
Poslednja izmena u crno-belom sastavu
80' Đorđe Ivanović menja Armina Đerleka.
Nastavljena utakmica
76' Sudija Široki procenio je da meč može da se nastavi.
Vatromet na jugu, Široki prekinuo utakmicu
Navijači Partizana ponovo su prekinuli utakmicu, pošto su na jugu aktivirali vatromet. Očekuje se brz nastavak meča.
Drugi gol Zakarića! Partizan rešio pitanje pobednika
71' Još jedan lep gol Gorana Zakarića za velikih 3:0.

Golu je sledila loša odluka Ilića koji je uhvatio loptu u ruke, nakon što mu je njegov igrač poslao loptu. Usledio je indirektan udarac, posle kojeg je Zakarić preciznim udarcem plasirao loptu u gol.

Odbrana Voždovca loše se pozicionirala i Partizan je došao do trećeg pogotka.
Sebična odluka Đerleka
68' Armin Đerlek ukrao je loptu na nekih 30 metara od gola, potom je ispred sebe ima trojicu svojih igrača, ali je situaciju odlučio da završi šutem. Ilić je lako odbranio njegov pokušaj.
Žuti karton za Uroševića
67' Sprečio je brz napad Voždovca levi bek Partizana prekršajem nad Lukom Zličićem.
Druga promena u Voždovcu
65' Luku Milunovića menja Alen Mašović.
Druga izmena u Partizanu
62' Saša Zdjelar menja Nemanju Nikolića.
Kljajić siguran
61' Verovatno prvi kontakt s loptom Kljajića prošao je vrlo dobro. Centrirao je loptu u kazneni prostor levi bek Voždovca, ali je golman crno-belih sigurno reagovao.
Prva izmena u Voždovcu
58' Maksimovića menja Lazar Zličić.
Ređaju se šanse za Partizan
56' Miletić je dobro prošao po desnoj strani, potom je poslao loptu ka Pantiću, koji nije mogao bolje od ovoga, odnosno od šuta u ruke Ilića.
Preti i Rikardo, ponovo Ilić
54' Sjajno je primio loptu napadač crno-belih i iz teške pozicije šutirao veoma dobro. Ilić je zahvatio loptu i izbacio je u korner.
Pantić šutira direktno u Ilića
53' Nije ovo bila loša pozicija za šut. Pantić je sa neke ivice kaznenog prostora šutirao pravo u golmana Ilića. Propala je dobra šansa.
Loš šut Andrije Lukovića
52' Napadač Voždovca imao je solidnu poziciju da pošalje loptu u kazneni prostor, ali je loše šutirao.
Gol Zakarića
Bakljada na jugu
Sredinom prvog poluvremena navijači Partizana prouzrokovali su veliki dim usled bakljade. Meč je bio na kratko prekinut.

Kljajić zamenio Stojkovića
47' Na terenu nema Vladimira Stojkovića, koji je verovatno osetio neki bol. Njega je zamenio rezervni golman Kljajić.
Počelo je drugo poluvreme!
Umalo 3:0 za Partizan, Đerlek promašio
U drugom minutu nadoknade prvog poluvremena crno-beli imali su priliku za 3:0. Rikardo je petom ostavio loptu Đerleku, koji je šutirao pored leve stative.
POLUVREME
Fudbaleri Partizana vode sa 2:0 posle prvih 45 minuta utakmice sa Voždovcem. Golove za crno-bele postigli su Miletić u 19. i Zakarić u 41. minutu.
Prelepa akcija! Zakarić pogodio za 2:0!
41' Fenomenalna akcija crno-belih. Nikolić je lepo ostavio loptu Zakariću, koji je sa nekih 25 metara savladao Ilića.

Nije ovo bila bomba fudbalera Bosne i Hercegovine, ali je bio i te kako precizan šut.
Rikardo sjajno ciljao, Ilić sprečio novi gol
38' Odlično je Urošević prošao po desnoj strani, potom je centrirao ka Rikardu, koji je iz teške pozicije veoma dobro šutirao. Golman Ilić bio je na mestu i veoma dobro odbranio.
Bakljada zbog koje je prekinut meč na kratko
Zakarić i Kovačević u duelu

Bez većih uzbuđenja na terenu
36' Polako se približavamo kraju prvog poluvremena i ovim trenucima na terenu ne dešava se mnogo toga. Lopta je uglavnom u posedu Partizana, međutim crno-beli dosta greše u završnici.
Igra nastavljena
Prekid je trajao oko 60 sekundi zbog bakljade na južnoj tribini.
Bakljada na jugu, igra se prekida na kratko
Usled dima koji dolazi sa južne tribine sudija Široki odlučio je da na kratko prekine meč dok se dim ne raziđe.
Fudbaleri Partizana proslavljaju gol Miletića
Crno-beli poveli su u 19. minutu preko Nemanje Miletića.

Crno-beli kontrolišu meč
26' Nije se mnogo šta promenilo posle gola Partizana. Voždovac pokušava da stvori neku šansu, ali fali im završni pâs.
Prva opomena za goste
21' Fudbaler Voždovca Maksimović dobija prvi žuti karton na meču.
GOOOL! Partizan vodi 1:0!
19' Nemanja Miletić postiže gol za vođstvo crno-belih! Posle kornera lopta je uz dosta sreće došla do desnog beka Partizana koji je se dobro snašao i poslao loptu iza leđa golmana Ilića.
Partizan bez šanse za gol
16' Prošlo je više od petnaest minuta igre i crno-beli nisu imali niti jednu dobru priliku. Sa druge strane Voždovac je u sedmom propustio veliku šansu.
Inicijativa crno-belih, Voždovac preti iz kontre
11' Fudbaleri Partizana imaju više loptu u posedu, međutim to im za sada ne donosi mnogo na terenu. Voždovac pokušava dugim loptama i preko kontranapada da ugroze gol vicešampiona Srbije.
Velika šansa za Voždovac!
7' Valijente sa gol linije sprečava gol Voždovca. Odlično je Stuparević prevario Stojkovića i poslao loptu iza njegovih leđa. Ipak, sa gol linije štoper Partizana je otklonio opasnost.
Solidan pokušaj Partizana
3' Zakarić centrirao je iz slobodnog udarca, lopta je došla do Nikolića, koji je loše zahvatio loptu glavom.
Počeo je meč!
1' Prvi napad na utakmici imaju fudbaleri Voždovca, koji napadaju sa desne na levu stranu.