Polufinale: Mančester junajted – Roma, Arsenal – Viljareal

Fudbaleri Mančester junajteda su rezultatom 6:2 pobedili Romu u prvom meču polufinala Lige Evrope.

KRAJ
87' Gooooooooool
Mejson Grinvud koristi sjajnu asistenciju Kavanija, 6:2
Junajted nadomak velike pobede
Viljareal ima gol prednosti nad Arsenalom
77' Goooooooooooool
Pogba! Sada je već ogromnih 5:2
Goooooooool
Penal!
Kavani iznudio jedanaesterac
Gol! Arsenal smanjio
Pepe strelac sa penala
64' GOooooooooooool
Šta radi Kavani... Kakva dva pogotka urugvajskog majstora, 3:2 za Mančester
60' Ogroman promašaj Smolinga
Džeko je sjajno vratio loptu na nekih 10ak metara od gola i onda Smoling šutira visoko preko gola
58' Traje opsada
Mančester i dalje napada, konstantno se igra ispred Rominog kaznenog prostora, a sada Mektominej nije bio precizan i rezultat ostaje 2:2.
58' Arsenal sa desetoricom
Sebaljos dobio drugi žuti, odnosno crveni karton
49' Goooooooooool
Kavani!
48' Roma propustila veliku šansu
Mogli su gosti i do trećeg gola, ali je Pelegrini oklevao u kaznenom prostoru i dozvolio Mančesteru da se pregrupiše
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj i u Mančesteru
Roma vodi sa 2:1 iako je Bruno u 9. mintuu doneo vođstvo Englezima. Roma je imala dve povrede i dve izmene u prvih 45 minuta... Kavani je propustio kolosalnu šansu u finišu...
Kraj prvog poluvremena u Španiji
Viljareal je dosta bolji od Arsenala i vodi sa 2:0
5 minuta nadoknade u Mančesteru
42' Mančester se muči
Roma se pored svih problema odlično brani, a kada dođu do lopte nekako se brzo spetljaju i izgube. Junajted se muči da nešto iskreira po ovoj kišnoj večeri
39' Bližimo se kraju prvog poluvremena
Roma za sada konkretniji tim, iako je Junajted prvi postigao gol. Igra se kvalitetan fudbal u ovom prvom poluvremenu na stadionu Old Traford
34' Goooooooooool
Edin Džeko! Preokret Rome!
30' Goooooooooool
Viljareal udvostručio prednost!
28' Novi problem za Romu
I golman Pau Lopes se žali na povredu, on će zbog povrede ramena napustiti igru, a umesto njega ulazi iskusni Antonio Mirante
22' Slobodan udarac u opasnoj zoni
Bruno Fernandeš je ponovo probao, ali ovoga puta je bio neprecizan
15' Gooooooooooool
Ekspresno izjednačenje
9' Gooooooooooool
I Junajted vodi!
6'GOooooooooooool
Trigeros se lepo snašao u kaznenom prostoru i pogodio za vođstvo Viljareala od 1:0
5' Problem za Romu
Veretut se povredio, menja ga Vilar
4' Miran početak
Nema zaletanja na startu polufinala, a za prva četiri minuta nismo zabeležili nijedan šut na gol na obe utakmice
1' Počela su polufinala Lige Evrope
Utakmice uskoro počinju
Igrači izlaze na teren
Dobrodošli
Zajedno ćemo ispratiti prve mečeve polufinala Lige Evrope. Glavno pitanje je, ko će u finale? Saznaćemo posle dvomeča

Idu na 500.000 Rusa: Nemaju šanse?

Francuska može da izdvoji samo dve brigade za podršku Oružanim snagama Ukrajine, što će biti kap u čaši u poređenju sa veličinom i snagom ruske vojske, rekao je pukovnik Aleksandar Vautraver na TV kanalu LCI, prenosi RIA Novosti.