Kup Srbije, 1/16 finala: Partizan – Trajal 3:0 (1:0)

Fudbaleri Partizana lako su preskočili prvu prepreku u Kupu Srbije i savladali u Humskoj ekipu Trajala rezultatom 3:0.

Dobrodošli!
KRAJ
Partizan je rezultatom 3:0 pobedio Trajal i plasirao se u 1/8 finala Kupa Srbije.
81' Završnica utakmice
Partizan ima ubedljviih 3:0 i u finišu igra bez klasičnog špica, pošto je Rikardo Gomeš zamenjen.
71' Koškanje
Rikardo Gomeš je ušao u sukob sa igračem Trajala i zbog toga dobio žuti karton.
67' Gooool
Partizan stavio tačku verovatno na meč, 3:0.

Zdjelar je proigrao desnog beka Živkovića koji je iskosa šutirao i pogodio drugi ugao gola Todorovića.

Starsport
62' Menja Stanojević
Pavlović i Lutovac zamenili Markovića i Meniga.
61' Uzvratio Rikardo
Nije bio precizan...
60' Najbolja šansa za Trajal
Šutirao je Nikola Arsić posle dobrog prvog kontakta. Ipak, Stevanović siguran.
56' Napad Trajala
Možda i najopasniji do sada, sa šestoricom u završnici.

Međutim, Matejević nije dobro završio akciju.
49' Gooool
Marković je uposlio Pantića po desnoj strani, da bi ovaj vratio na povratnu Kvinsiju Menigu, koji je pogodio malu mrežu Todorovića, 2:0.
46' Počelo drugo poluvreme
Promena kod gostiju: Jović zamenio Nikolića.
POLUVREME
Partizan posle 45 minuta vodi protiv Trajala rezultatom 1:0.

Jedini gol postigao je Kvinsi Menig u 25. minutu.
44' Loše rešenje Stefana Golubovića
Probao je praktično iz mrtvog ugla da šutira, ali je lopta otišla paralelno sa gol linijom, na kojoj je stajao Stevanović.
43' Jojić pored gola
Dobra tranzicija domaćih, Jojić je povukao loptu i sa ivice šesnaesterca šutirao zamalo pored desne stative.

Starsport
35' Mirniji period
Nakon gola Meniga, mrežu Trajala je pogodio i Rikardo Gomeš, ali je pre toga napravio faul.

Naredni minuti bili su mirniji.
25' Goool
Partizan vodi, 1:0.

Marković je prebacio štopere gostiju, Jojić uposlio u petercu Meniga, koji je postigao pogodak.
24' Pantić zapretio
Vrhovima prstiju je loptu u korner izbacio Todorović.
19' Fale prave šanse
Partizan ima inicijativu, ali za sada nisu uspeli da stvore niti jednu stopostotnu priliku.

Na drugoj strani, Stevanović je dva puta lako uhvatio loptu u naručje.
9' Prvi udarac gostiju
Uputio ga je Matija Nikolić, ali bez većih problema za Stevanovića.

Ubrzo je na drugoj strani i Obradović oprobao udarac, ali je golman gostiju reagovao dobro nogom.
8' Gužva
Dupli pas Markovića i Pantića, a onda i neuspešan pokušaj udarca Jojića.
5' Partizan pritiska na startu
Krenuli su domaći jako na trećeligaša.

Evidentno je da će Trajal svoju šansu tražiti iz kontranapada.
1' Utakmica je počela
Sastavi
Partizan: Stevanović – Živković, Ostojić, Miletić, Obradović – Zdjelar, Jojić – Marković, Pantić, Menig – Rikardo.

Trajal: Todorović – Gašić, Matejević, Terzić, Savić – Aleksić, Nikolić, Petrović, Pavlović, Milisavljević – Golubović.
Stanojević pred Trajal
To je Kup utakmica, eliminaciona utakmica i svima je jasno da nema popravnog. Izlazimo u najjaèem sastavu u ovom trenutku. Igramo protiv ekipe koja je treæi rang takmièenja, koja je prva u tom rangu i glavni pretendent da se vrati u drugi rang. Imaju iskusnih igraèa koji su igrali u Super ligu i u inostranstvu tako da smo maksimalno koncentrisani i motivisani