Sreda, 13.10.2021.

16:13

Poznat prvi učesnik 1/8 finala Kupa Srbije

Fudbaleri Radnika iz Surdulice plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije pošto su na svom terenu pobedili Radnički iz Kragujevca – 2:0.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

Oba gola domaći tim postigao je u prvom poluvremenu. Strelci su bili Predrag Medić u 22. i Miloš Spasić u prvom minutu sudijske nadoknade.

U drugom minutu nadoknade drugog poluvremena direktan crveni karton dobio je igrač Radničkog Aleksa Damjanac.

Radnički je bio oslabljen jer zbog povreda nisu nastupala petorica igrača, dok su dva igrača Djordje i Saša Jovanović meč propustili zbog korona virusa.

Zbog korona virusa gostujući sastav nije vodio glavni trener Vladimir Radenković.

Radnik je prošle sezone igrao u polufinalu Kupa, u kojem je poražen od kasnijeg pobednika ekipe Crvene zvezde.

Kasnije danas Partizan će u šesnaestini finala Kupa Srbije dočekati ekipu Trajala iz Kruševca.