Skandal i sramota srpskog fudbala – predali meč u 6. minutu

Nove neverovatne scene dolaze nam iz Prve lige Srbije, drugog ranga srpskog fudbala.

Izvor: MS

Autor: MS

Srdjan Stevanovic/Starsport

U Kragujevcu su igrali (ako može tako da se kaže) lider takmičenja Radnički i Borac iz Čačka, ali je meč prekinut već u šestom minutu.

I to iz bizarnog razloga – gosti iz Čačka ostali su bez potrebnog broja igrača na terenu!

Kako je B92.net dobio informacije iz Kragujevca, baš iz Radničkog, fudbaleri Borca su na teren "Čika Dače" izašli sa šestoricom igrača i golmanom, koliko dozvoljavaju propisi, ali su ih ubrzo "ugasili".

Već u šestom minutu se povredio Stefan Bojović i sudija Danilo Jerinić je morao da okonča utakmicu.

Ona će biti registrovana službenim rezultatom 3:0 u korist Radničkog, ali to u ovom trenutku nije previše bitno.

Već zašto i ko je naredio da se baci bruka i mrlja na srpski fudbal?

Potez Borca dolazi samo dva dana od kazne FSS-a da se Čačanima oduzime šest bodova i dodeli globa od četiri miliona dinara zbog "povrede integriteta takmičenja" u susretu sa Železničarom iz Pančeva.