Sreda, 23.12.2020.

21:00

Rajkovićev Rems se udaljava od opasne zone

Fudbaleri Remsa savladali su na gostovanju Bordo rezultatom 3:1 u 17. kolu Lige 1.

Izvor: MT

Autor: MT

EPA-EFE/MARTIAL TREZZINI

Tim za koji brani srpski golman Predrag Rajković nastavio je mini-seriju dobrih igara.

Već tri utakmice ne znaju za poraz (2 pobede i 1 remi) i to im je pomoglo da pobegnu sa dna.

Sada su 14. sa 17 bodova, pet manje od 13. Bordoa.

Pobedu na strani je ostvario i Dižon, kod Nima. Bilo je 3:1.

Minimalce na svom terenu ostvarili su Lens i Ren.

Lens je slavio protiv Bresta rezultatom 2:1, a oba gola postigli su u prvom poluvremenu.

Strelci su bili Kalimuendo i Sotoka. Konačan rezultat postavio je u nadoknadi vremena iz penala Šarbonije.

Ren je pobedio Mec sa 1:0, a gol za trijumf postigao je iskusni Klemen Grenije u 52. minutu.

Jedini meč bez pobednika odigrali su Nica i Lorijen (2:2).