Petak, 06.03.2015.

23:39

Levante 'okrenuo' Eibar, 12 kartona

Fudbaleri Levantea savladali su Eibar posle preokreta sa 2:1, u prvoj utakmici 26. kola španske Primere.

Izvor: ÐN

Levante je uspeo da trijumfuje, iako je gostujuća ekipa prva povela, a taj dual obeležio je i veliki broj žutih kartona – čak 12.

Posle ovog trijumfa domaći su pobegli iz zone ispadanja i sada su 16. sa 25 bodova, dok Eibar ima bod više i nalazi se na 13. mestu.

U Valensiji nije bilo golova u prvom poluvremenu, a Berhon je doveo goste u prednost na samom startu drugog. Ipak, Već u 67. minutu rezultat je glasio 2:1, posle dva brza gola koji su postigli Baral i Uče.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata i Levante je ostvario važan trijumf u borbi za opstanak. Primera, 26. kolo: