Juventus se oprostio od Skudeta, SMS asistent u goleadi VIDEO

JuveFudbaleri Juventusa poraženi su na gostovanju kod Atalante sa 1:0 u meču 31. kola Serije A.

Izvor: MT

Nedelja, 18.04.2021.

16:50

EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Jedini gol za tim iz Bergama postigao je Ruslan Malinovski u 87. minutu na dodavanje Josipa Iličića.

Juve se ovim porazom praktično oprostio od titule, koju je osvojio bez prekida od sezone 2011/12.

Ekipa Andree Pirla je trenutno četvrta sa 62 boda, 12 manje od vodećeg Intera, uz meč više, koji ima torinski klub.

Nije bilo naročito mnogo šansi u ovom derbiju kola.

Pesina i Murijel su pretili kod Atalante, dok je najbliži golu od Juventusovih igrača bio Paulo Dibala, u 64. minutu iz slobodnog udarca.
Pobedu na svom terenu odneo je i Lacio, i to posle goleade sa Beneventom (5:3).

Nije delovalo da će nebesko-plavi strepeti u finišu, pošto su nakon nešto više od pola časa vodili sa 3:0.

Kod drugog kola Čira Imobilea asistent je bio Sergej Milinković-Savić.

Pri rezultatu 4:1, Lacio je imao i penal, ali je kapiten te ekipe promašio sa bele tačke.

Benevento je zakuvao situaciju preko Viole i Glika, ali to je bilo sve od njih. U šestom minutu sudijske nadoknade Imobile se iskupio za promašeni penal i postavio konačan rezultat.

Mihina Bolonja je lako pobedila Speciju sa 4:1, uz dva pogotka Svanberga.

Po jednom su pogađali i Orsolini Barou, dok je počasni gol za goste postigao Ismajli.