Subota, 23.10.2010.

21:30

Liga 1: Poraženi Ren i dalje prvi

Ekipa Rena poražena je na svom terenu od Monpeljea 1:0 u desetom kolu francuske Lige 1, ali je i dalje na prvom mestu na tabeli.

Kiks lidera nije iskoristio Sent Etjen koji je igrao samo 1:1 sa Kaenom i tako smanjio zaostatak na jedan bod.

Brest je nastavio sa sjajnim igrama i sa 2:0 slavio u Bordou te se izjednačio sa Sent Etjenom. Istim rezultatom Valensijen je slavio u Monaku, dok su Lans i Nansi ostvarili minimalne pobede protiv Nice i Loriena. U poslednjem meču Tuluz je sa 3:1 naneo prvi poraz Sošu kod kuće.

Vujadin Savić presedeo je svih 90. minuta na klupi Bordoa koji je poražen golovima Pojeta u šestom i Lesoimiea u 80. minutu meča. Nica je izgubila u Lansu, Nemanja Pejčinović odigrao je ceo meč, dok je Danijel Ljuboja zamenjen deset minuta pre kraja. Ceo meč odigrao je i Milan Biševac u trijumfu Valensijena u Monaku. Golman Branko Lazarević sa klupe je gledao remi Kaena u Sent Etjenu.